پرسپولیس هم سه تایی شد

پرسپولیس هم سه تایی شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۴:۳۰ - ۲۴، بهمن، ۱۳۹۵

ادامه روند پیروزی های استقلال در لیگ برتر با سه گل زده مقابل پرسپولیس هم ادامه یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دربی هشتاد و چهارم پایتخت را تیم های استقلال و پرسپولیس روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار کردند و در نهایت استقلال با حساب سه بر دو از سد تیم سرخ پوش گذشت. 

در این دیدار پرسپولیس در دقیقه پنجم روی یک ارسال با ضربه سروش رفیعی پیش افتاد اما استقلال با شوت دیدنی فرشید اسماعیلی در دقیقه 18 موفق شد کار را به تساوی بکشاند.

در ادامه و در دقیقه 20 علی قربانی موفق شد تا روی یک ارسال گل دوم را برای استقلال به ثمر برساند اما این پایان کار نبود و کاوه رضایی روی پاس امید نورافکن موفق شد با یک ضربه دقیق دروازه پرسپولیس را برای بار سوم باز کند تا حساب کار سه بر یک شود.

در نیمه دوم استقلالی ها با توجه به فشار بالای ناشی از بازی با السد مجبور شدند عقب بنشینند و سعی در کنترل حریف داشته باشند اما در پایان بازی و در دقیقه 90 بعد از اتفاقاتی که شاید نیاز به بررسی بیشتر از سوی کارشناسان داشته باشد، پرسپولیس گل دوم را هم به ثمر رساند و در این میان مهدی رحمتی هم اخراج شد و مجید حسینی درون دروازه ایستاد و در نهایت استقلال سه بر دو بازی را برد تا این بازی مانند مصاف با ماشین سازی، پیکان و صنعت نفت آبادان با سه گل استقلال همراه باشد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

حسین بادفر

عشق است استقلال

mrn

دمتون گرم بچه ها

داوود

امیدوارم با توجه به خطا بودن گل دوم پرسپولیس باشگاه به کارت زرد دوم رحمتی اعتراض کنه تا دست پیشو گرفته باشه تا دیگه محرومش نکنن لطفا اگه میتونین به گوش مسیولین باشگاه برسونید

ایرج پورشیان [email protected]

تورنتو پوشیدً ه از برف است. ای کاش میتوانستم هنه جا را رنگ ابی بزنم،،،،،ابی مثل اس اس

رضا

تبریک می گم. دست داش علی و بچه ها درد نکنه

سعید [email protected]

عشقققققققققققققققققققققق

محمدرضا ثقفی

خدایا شکرت

علی

شانس اوردید

محسن

دنیا اس اس

عبدالرضا یباره ازده

با تشکر از بچه ها استقلال که کار بزرگی انجام دادن امیدوارم که روزهای خوب بیشتری درپیش داشته باشند و از این پیروزی های اخیر مقرور نشوند