محرومیت های دربی اعلام شد

محرومیت های دربی اعلام شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۸:۳۰ - ۲۵، بهمن، ۱۳۹۵

کمیته انضباطی کاپیتان استقلال را به سه جلسه و کاپیتان پرسپولیس را تنها یک جلسه محروم کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس روز یکشنبه 24 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت، برهمین اساس کمیته انضباطی آرا خود را به شرح زیر اعلام کرد:

مهدی رحمتی – بازیکن تیم استقلال تهران به دلیل رفتار زننده با بازیکن تیم مقابل در وقت های پایانی مسابقه که با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و همچنین تکرار تخلفات بعد از پایان مسابقه به دو جلسه محرومیت و مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا یک جلسه محرومیت تعلیقی وی به مرحله اجرا گذاشته می شود، برهمین اساس مهدی رحمتی سه جلسه محروم از همراهی تیم خود است.

سیدجلال حسینی – بازیکن پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکن تیم مقابل به یک جلسه محرومیت و مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محمد خرمگاه – مربی استقلال تهران به خاطر اهانت و رفتار زننده به داور چهارم با توجه به سوابق قبلی به سه جلسه محرومیت و مبلغ 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی و پرتاب اشیاء و ترقه توسط تماشاگران این تیم به پرداخت مبلغ 70 میلیون ریال جریمه نقدی

تیم استقلال تهران به خاطر فحاشی و پرتاب اشیاء و ترقه توسط تماشاگران این تیم و مصدوم نمودن بازیکن پرسپولیس با پرتاب سنگ مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مهدی طارمی و محسن مسلمان – بازیکنان تیم پرسپولیس به دلیل درگیری با یکدیگر پس از پایان مسابقه به توبیخ کتبی و هر کدام به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. گفتنی است تمامی آرا صادره شده قطعی است.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

moh3en

چرا پرسپولیس ۷۰۰۰۰۰۰میلیون تومان جریمه بشه استقلال ۱۰۰۰۰۰۰۰پس عدالت کو

moh3en

چرا پرسپولیس ۷۰۰۰۰۰۰میلیون تومان جریمه بشه استقلال ۱۰۰۰۰۰۰۰پس عدالت کو

ali

چرا مسئولین استقلال از حق خودشون دفاع نمیکنند؟ چرا حسینی کاپیتان پرسپولیس این قدر مورد لطف و رحمت کمیته انضباطی قرار میگیره؟همون حرکاتی که حسینی در دیدار با صبا انجام داده بود قبلا رحمتی انجام داده ولی رحمتی دو جلسه ان زمان محروم شده بود و البته حسینی با الطاف کمیته محترم انضباطی!!!!! فقط توبیخ و تذکر بسنده کردند. و نخواستند در بازی با تراکتورسازی محرمش کنند. این بار هم تمام شیطنت ها زیر سر این آقا و مسلمان بوده ومتاسفانه یک بازی باید محروم بشه؟ چرا مسلمان و حسینی که در تمام بازی ها یک طرف اغتشاش و حاشیه سازی هستند این گونه مورد ترحم قرار میگیرند؟ تیم پرسپولیس در بیشتر بازی ها فحاشی و ترقه انداخته و چرا استقلال و تراکتور سازی محروم از تماشا گر شده بودند و در بازی با صبا هم به دو بازیکن قبلی استقلال که در این تیم بودن از ابتدا تا انتهای بازی فحاشی کردند و باز هم کمیته انضباطی نادیده گرفت و نخواست در بازی با تراکتور سازی بدون تماشاگر باشه پرسپولیس و دیروز هم تکرار شده و فقط جریمه شدند. این همه سوابق قبلی بازیکنان و هواداران و این احکام ناعادلانه کمیته انضباطی برای چیست؟ امشب در برنامه نود یک مسئول حتما پیگیر باشد و تیم تراکتور سازی هم همین طور. باید مسئولین فوتبال و کمیته داوران و انضباطی پاسخگو باشند. چرا حسینی که کارت دوم را گرفته با دروغ اعلام میکنند یه کارت گرفته؟ فغانی و خورشیدیداور چهارم با استقلال مشکل دارند. قضاوت های خورشیدی را در بازی استقلال مرور کنید. و یافغانی که چشم دیدن مجیدی رو نداشت ......

mogtaba

عدالت کجا بوده دیدند استقلال داره شاخ می شه این جوری جلوش می گیرند،که به صدر جدول نرسه محرومیت از نقل وانتقال ،برای استقلال وتراکتور محرومیت جریمه براشون ،پرسپولیس پاک ومنزه هر کار دوست دارند بکنند ما هم خدای داریم یک روز حقمون واز شون می گیره.

mogtaba [email protected]

عدالت کجا بوده دیدند استقلال داره شاخ می شه این جوری جلوش می گیرند،که به صدر جدول نرسه محرومیت از نقل وانتقال ،برای استقلال وتراکتور محرومیت جریمه براشون ،پرسپولیس پاک ومنزه هر کار دوست دارند بکنند ما هم خدای داریم یک روز حقمون واز شون می گیره.

محمد مهدی

رحمتی رو الکی اخراج کرد.با اینکه فغانی داور خوبیه ولی حسینی پادوانی رو شارژ کرد به زمین انداخ بعدا گلش رو زد ضمنا عدالت کو؟

تاج

چرا تماشاگران لنگ تحت هیچ شرایطی محروم نمیشن؟ چرا مسلمان محروم نشد؟ حسینی چرا فقط یک جلسه؟ کلا این کمیته با لنگ خیلی مهربونه چرا؟ مشکوکه عجیب هم مشکوکه

Ali

10 میلیون یا 7 میلیون فرقی نداره مهم اینه که استقلال با برد مزد صبر هوادارا رو داد فک کنم کمیته انضباطی به خاطر باختشون باهاشون ارزون حساب کرده

رضا

سوزش ناشی از باخت

رضا [email protected] com

سوزش ناشی از باخت