منصوریان: دربی را فراموش کردیم و به فکر بازی با ذوب آهن هستیم

منصوریان: دربی را فراموش کردیم و به فکر بازی با ذوب آهن هستیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۶:۲۸ - ۲۷، بهمن، ۱۳۹۵

سرمربی استقلال می گوید به بازیکنان این تیم متذکر شده که برد در دربی را فراموش کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

دربی را فراموش کردیم

فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌ها را داریم. حتی سخت‌تر از داربی. ذوب آهن تیم خوب و قابل احترامی است. کادر مربی‌گری خوبی دارد و بسیار منظم و شیک بازی می‌کند. علی‌رغم اینکه این تیم در دو هفته گذشته بازی‌های خود را واگذار کرده اما تیم شایسته‌ای است و ما نیز مطمئنا بازی سختی با این تیم داریم. تلاش ما این است که از مسیر محکم ذوب آهن سربلند بیرون بیاییم و به بچه‌ها نیز گفته‌ام که خوشحالی برد داربی تنها تا ساعت 12 ظهر فردای بازی است. داربی فراموش شده و باید به فکر بازی ذوب آهن باشیم.

4غایب داریم

مگویان، غفوری و جانواریو را در اختیار نداریم. همچنین رحمتی نیز محروم است. البته شرایط تیم ما طوری جلو رفته که ساختار ثابتی داریم و اگر تغییری در بازیکن داشتیم این تغییر بر روی ساختار ما اثری نخواهد داشت. بعد از تهران، فوتبال اصفهان قابل احترام است زیرا تیم‌های خوب و ساختار قوی دارد.

منتظر رای قاطع حسن زاده درباره نفت هستیم

تمام صحبت‌ها را در برنامه 90 انجام دادم که عین موضوع ما بود. در بازی داربی باید به هواداران تبریک بگویم این هواداران از تمام شهرهای ایران به ورزشگاه آمده‌اند و به لحاظ اخلاقی نیز خوب بودند و به کسی بی‌احترامی نکردند و ای کاش کمیته انضباطی ورود پیدا نمی‌کرد. در هر کنفرانس می‌گویم که ما منتظر رای قاطع حسن‌زاده برای حقوق‌مان در باشگاه نفت هستیم. بعد از انتقال نفت به افراد و خریداران جدید، اعلام کردند که ظرف 20 روز به بدهکاران پول پرداخت می‌کنند اما نمی‌دانم که چه چیزی آن وسط گذشته که این امر محقق نشد. منتظر رای قاطع هستیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

عليرضا

جونم عليمنصور

پدرام غنی

ارزوی مو فقیت برای تیم محبوبم استقلال دارم