افتخاری: تعهدات بازیکنان باید پرداخت شود

افتخاری: تعهدات بازیکنان باید پرداخت شود

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۴:۵۳ - ۲۱، اسفند، ۱۳۹۵

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید که هیات مدیره یک بدنه ی واحد است.

سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: هیات مدیره یک بدنه واحد است و اتحاد کامل بین اعضا وجود دارد و کلیه ارکان و زیر مجموعه باشگاه باید حرمت اعضای را رعایت نمایند.

مدیرعامل استقلال در ادامه افزود: در جلسه امروز هیات مدیره راه های مختلف درآمد زایی بررسی گردید و کلیه اعضا متفق القول اعلام داشتند تعهدات بازیکنان باید پرداخت گردد  و بازیکنان و کادرفنی نیز باید به تعهدات خود برابر مفاد قرارداد پایبند باشند.

افتخاری همچنین مطالب درج شده در برخی سایتها در خصوص تغییر اعضای هیات مدیره را تکذیب و اعلام داشت: مسائل و موارد مطرح شده در جلسه مدیرعامل و بازیکنان تیم مربوط به اعضای خانواده استقلال می باشد و ارتباطی به دیگران ندارد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

سلیمان عوض زاده

تمام این آشوب ها زیر سر فتح اله زاده و نظری جویباری است که اجازه کار رو به کسی نمیدن آقای افتخاری با قدرت به پاکسازی باشگاه ادامه بده

قاسم تقی زاده ازمیناب

باسلام خدمت آقای افتخاری. شماروبخدا جلو آقای بدخواهان روبگیرالان استقلال درحال اوج گرفتن ایناچشم دیدن استقلال روندارن خواهشأدل طرفداران روشاد کنید اگه واقعأبدخواهان دارن چوب برای چرخ استقلال میزارند ازبدنه تیم محبوبمان خارجشان کنید به امید قهرمانی لیگ و ستاره سوم آسیا

دختر استقلالی

سلام اگه میشه امکانی برای دانلود فیلم ها قرار بدین

دختر استقلالی

سلام اگه میشه امکانی برای دانلود فیلم ها قرار بدین