رحمتی: می خواهیم به هواداران عیدی بدهیم

رحمتی: می خواهیم به هواداران عیدی بدهیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۰ - ۲۲، اسفند، ۱۳۹۵

کاپیتان استقلال می گوید با حضور هواداران این تیم می تواند از سد لوکوموتیو بگذرد. 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سید مهدی رحمتی کاپیتان استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر لوکوموتیو به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ارزیابی از بازی؟

در این چند سال گذشته که من در آسیا بازی کردم با تیم‌های ازبکی بازی کرده‌ام. شناخت کافی از آنها داریم. آنها تیم‌های قدرتمندی هستند و تکیه آنها روی قدرت بدنی و کار تیمی است. ما لوکوموتیو را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم فردا که قبل از سال نو یک عیدی به هواداران و هم‌وطنان بدهیم.

حضور هواداران؟

هواداران خودشان شرایط را درک می‌کنند. ما امسال تغییرات زیادی داشته‌ایم و الان به جایی رسیده‌ایم که به رتبه سوم جدول رسیده‌ایم. اگر عدالت واقعا برقرار شود، باید دوم جدول باشیم. می‌وانیم به این دست پیدا کنیم. تا تیم دوم جدول 2 امتیاز فاصله داریم و 6 هفته هم باقی مانده است. ما نیم‌نگاهی هم به قهرمانی داریم. من از هواداران می‌خواهم که اصلا به حواشی موجود توجه نکنند. بازیکنان استقلال تصمیم گرفتند که قبل از این بازی مهم هیچ صحبتی نکنند و مثل بازی با سایپا یک‌دل و محکم در کنار کادرفنی از جان مایه بگذاریم. بعد از بازی تمام اتفاقاتی که رخ داده را همه بازیکنان شرح می‌هند و باید بگویم که ما از همه چیزهای پشت پرده اطلاع داریم و ان شاءالله با حمایت صد هزار نفری هواداران به همه مسائل از طرف بازیکنان پاساخ داده می‌شود.

 

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

محمد

خوبه