استقلال با لوکوموتیو به استقبال نوروز رفت

استقلال با لوکوموتیو به استقبال نوروز رفت

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۸:۲۱ - ۲۳، اسفند، ۱۳۹۵

شاگردان منصوریان با حساب دو بر صفر موفق شدند تا لوکوموتیو ازبکستان را شکست دهند.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار دو تیم  استقلال ایران و لوکوموتیو ازبکستان در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا با حساب دو بر صفر به سود نماینده ایران به پایان رسید.

برای استقلال در این دیدار فرشید اسماعیلی در دقیقه 37 و علی قربانی در دقیقه 83 گلزنی کردند.

در نیمه نخست این دیدار آبی های پایتخت بر بازی سوار بودند و تیم لوکوموتیو یکبار در دقیقه 17 روی اشتباه خط دفاعی آبی ها تا آستانه گلزنی پیش رفت. گل اول استقلال در این نیمه و توسط فرشید اسماعیلی روی یک حرکت عرضی در داخل محوطه جریمه لوکوموتیو به دست آمد. او با یک شوت دقیق دروازه حریف ازبکستانی را باز کرد.

در ادامه و در نیمه دوم استقلال و لوکوموتیو بازی متعادلی را ارائه دادند ولی این استقلال بود که در دقیقه 83 توسط بار دیگر به گل دست یافت. اینبار نفوذ دیدنی علی قربانی و شوت خوب او یک گل برای استقلال به همراه داشت تا آبی های ایرانی با دو گل لوکوموتیو را شکست دهند و با 6 امتیاز همچنان مدعی صعود باشند.

استقلالی ها با این پیروزی عیدی خوبی به هواداران دادند و سال 95 را با برد به پایان رساندند.

مهدی رحمتی، رابسون، لئوناردو پادوانی، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، امید نورافکن، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی (77 - مجتبی حق دوست)، بهنام برزای (85 - فرشید باقری)، علی قربانی (محسن کریمی 90+2) و کاوه رضایی.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

ناصر تقی زاده

واقعا استقلال عالی هستش ای کاش که از اول فصل اغای منصوریان به این جون ها بازی میداد به امید قهرمانی استقلال در لیگ قهرمانان اسیا