منصوریان: از خوشحالی هواداران بعد از برد لذت می برم

منصوریان: از خوشحالی هواداران بعد از برد لذت می برم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۹:۱۶ - ۲۳، اسفند، ۱۳۹۵

سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با لوکوموتیو درباره موضوعات مختلفی حرف زد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با لوکوموتیو درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

تبریک می گویم به همه. هواداران فوتبال فارغ از هر رنگی خوشحال هستند. باید از پرچم ایران دفاع می کردیم. این برد را در هفته شهدا به خانواده شهدا تقدیم می کنیم.
از هواداران به عنوان یار دوزادهم ممنونم. آنها جوانان ما را تنها نگذاشتند. در روزهایی که باید مواظب باشیم تا از پشت بغل پا نخوریم و در سه جبهه، یعنی تیم حریف، جوانی و کم تجربگی کل مجموعه مان و جبهه سوم که باید به آن تکیه کنیم ولی این تکیه گاه وجود ندارد. تکیه گاه ما خداوند است. حسبی الله. نمی توانم بگویم هفته های قبل چگونه بر ما گذشت. فقط می توانم بگویم که بردهای این هفته ما جوابی است به کسانی که خارج از فوتبال می ایند و چیزهایی از آن می خواهد. فوتبال مارکتینگ نیست. ما جز پرچم ایران چیزی را نمی شناسیم. شاید فضای مربی گری دست و بال ما را بسته و نمی توانیم خیلی راحت صحبت کنیم. هواداران بدانند که بازیکنان ما روزهای سختی را پشت سر می گذارند. ما امیدمان بعد از خدا به ساق پای این جوانان است که پله پله رقمشان بالا می رود.
 
بی احترامی سنگین تر از مسائل مالی است
آدرس را اشتباه نروید. بخشی از ناراحتی ما مسائل مالی نیست. من یاد گرفته ام که کش و قوس مالی وجود دارد اما بی احترامی خیلی سنگین تر از فضای کم پولی و بی پولی است. می دانیم افتخاری و اسپانسرهایمان زحمات زیادی می کشند. ما بابت بی احترامی هایی که می شود باعث می شود ناراحت شویم. یکی از دوستان گفته بود عوامل را شناسایی کردیم. من نفر اول هستم و عامل اول من هستم چرا دنبال حیدری و در حمتی هستید؟ من صبح باید چک کنم ببینم دوستان ناشتا نروند درباره تیم صحبت کنند. لوکوموتیو تیم ریشه دار و منسجم بود. آنها شمایلی از ازبکی هستند که مقابل تیم ملی بازی کرد. در دقیقه 92 هم دنبال بازی کردن بودند. خیلی محکم و قرص کار کردند. ما خیلی سخت این مسیر را جلو می بریم. دو بزرگ ما یعنی حیدری و رحمتی، بالانسشان بهم خورد. دلیلی ندارد روز بازی با سایپا لایو صحبت کنند. دلیلی ندارد اعلام کنند کاوه رضایی از قراردادش به دلیل صحبت کردن کسر می شود ولی خودشان می روند و تکذیب می کنند. یک سری اتفاقات خطرناک پشت ما می گذرد. دوستان منتظر باخت ما بودند.

امیدوارم هر چهار نماینده صعود کنند
من اول آرزو می کنم هر چهار نماینده ایران صعود کنند. صعود چهار تیم باعث حفظ سهمیه ایران یم شود. تیم جوان ما پلکانی با تجربه می شود. هرچه به پایان آسیا می رسیم، ابتدا هدفمان صعود است و بتوانیم بعد از آن هم موفق باشیم. هرچه به پایان لیگ قهرمانان می رسیم باید کم خطا تر باشیم. من از یک موضوع خیلی خوشحال هستم و آن هم اینکه جوانان ما تاکتیک را براحتی درک می کنند. جوانان ما سریع با تجربه می شوند. ما احتیاج به حمایت داریم. خدا می گوید بنده های خوب باید وسیله هم باشند. ما می خواهیم تنها نباشیم. خسته شدیم انقدر عقب را نگاه کردیم.

خوشحالم کی روش جوانان ما را دید
یک بنده خدا به من گفت که یک یادگاری به من بده. این شال را هم باید به یک هوادار بدهم. روزی که با السد بازی داشتیم، اگر می باختیم برای ما همه چیز تمام شده بود. این شال استقلال بعد از خداوند قائلم هرچه دارم از این رنگ است. اعتبار خانواده من پشت دو چیز خوابیده و آن هم اول پرچم ایران و سپس پرچم استقلال است. همیشه به نصیحت پدرم گوش می دهم و آن هم اینکه هیچگاه مقابل این رنگ نباید بایستم. اما درباره یک روش باید بگویم خوشحالم که به آزادی آمد. اما اگر نمی آمد هم او افراد زیادی را دارد که بازی ها را رصد می کند و خود من هم مدتی این کار را می کردند. خوشحالم که او جوانان ما را دید. این جوانان گارانتی برای استقلال و تیم ملی خواهد بود. اما درباره مشورت باید بگویم که او برادر بزرگ من است و به من خیلی چیزها یاد داده است. در این یک ماه کمتر ارتباط داشتیم و اگر ایران بود حتما با او صحبتی می کردم.
برد های ملی ارزش زیادی دارد
هیچوقت یادم نمی رود که با استرالیا مساوی کردیم و آمریکا را بردیم. هیچوقت یادم نمی رود نصرتی به بحرین گل زد و با تیم ملی کره را بردیم. قیمت آن روزها خیلی گران است چون همه ایرانی ها لبخند به لب داشتند. از خدا می خواهم که هرچندتا سهمیه که می شود به ما بدهد. آرزو می کنم تیم ملی هر دو بازی را ببرد و مستقیم راهی جام جهانی شود و با یک برنامه ریزی از گروه مان در جام جهانی صعود کنیم. هرچند کی روش مسیر سختی دارد. ما باید بتوانیم در این دو بازی کار را یکسره کنیم.
 
دو خواسته از هواداران دارم
خیلی لذت بخش است که می برید و استادیوم را نگاه می کنید. دو خواسته از آنها دارم. اول اینکه لیزر را به ورزشگاه نیاورند و داور ده بار در این زمینه به ما تذکر داد. دوم هم اینکه به احترام آتش نشان ها این نارنجک ها را استفاده نکنیم تا ان شاءالله آسیب دیده نداشته باشیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

علی یوسفی [email protected]

این برد مبارک هواداران کادر فنی و بازیکنان و باید کفت ....... باید خجالت بکشه هر از چند گاهی یک خنجر برمی داره و به سینه باشگاه میزنه و این. چهار ساله ادامه داره و واقعا خجالت اوره کسانی که باید خادم تیم باشند از دشمن هم بدترند چون ادم دشمن را میشناسه وبا انالیز میره به جنگش اما در مورد اینها معلوم نیست کی از پشت ...

مجید

کاشکی یه کم .... هم غیرت داشته باشند آقای ..... خجالت بکش

Hhhm

داش علی صابت کرد مربی با دانشی هست واون بالا پاریداناش از عشق ما دوست داریم چون ابی دلی

Hhhm [email protected]

داش علی صابت کرد مربی با دانشی هست واون بالا پاریداناش از عشق ما دوست داریم چون ابی دلی

داود -

تا زمانیکه ملفیا از فوتبال ما بیرون نشه هیچ وقت استقلال اقتدار تاج را به دست نخاهد آورد.به امید چنین روزی

داود -

تا زمانیکه ملفیا از فوتبال ما بیرون نشه هیچ وقت استقلال اقتدار تاج را به دست نخاهد آورد.به امید چنین روزی