منصوریان: از مورینیو الگو برداری نمی کنم/ در دقایق آخر بازی بد شانس بودیم

منصوریان: از مورینیو الگو برداری نمی کنم/ در دقایق آخر بازی بد شانس بودیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۷:۰۰ - ۲۲، فروردین، ۱۳۹۶

سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید که در دقایق پایانی بازی شانس های زیادی برای گلزنی داشتند اما بد شانس بودند که این موقعیت ها تبدیل به گل نشد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با لوکوموتیو درباره موضوعات مختلفی حرف زد که مشروح آن در ادامه می آید:

در ابتدای بازی سورپرایز شدیم

در نیمه اول سورپرایز شدیم و حریف ما خیلی خوب بازی کرد و به گل رسیدند. می دانستیم باید گل دوم را دریافت نکنیم زیرا حریف ما تیم منسجمی بود. در نیمه دوم تیم ما به بازی برگشت و به لحاظ بدنی بسیار خوب بودیم. به اواخر بازی که نزدیک می شدیم تیم حریف افت می کرد. تعویض های ما خیلی خوب کار کردند و می توانستیم بازی را ببریم. یک ضربه سر از روی خط برگشت و بعد از گل مساوی نیز یک توپ به تیرک زدیم و می توانستیم برنده بازی را ترک کنیم. البته قبل از گل مساوی لوکوموتیو نیز شانس هایی برای گلزنی داشت. در کل از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و بازیکنان ما به لحاظ بدنی و انضباطی خوب ظاهر شدند.

گروه سختی داریم

هنوز شرایط گروه ما مشخص نشده و یکی از سخت ترین گروه ها را داریم. هر چهار تیم گروه شانس دارند و در گروهی قرار داریم که در هفته آخر تکلیف تیم ها مشخص می شود. با اینکه در دو بازی رفت و برگشت برابر لوکوموتیو نباختیم اما فکر می کنم این تیم شانس زیادی برای صعود دارد. ما نیز باید خیلی مواظب باشیم و حتما باید در دو بازی آینده با نظم ظاهر شویم. فاصله امتیازات بسیار کم است و نتایج نشان می دهد تا هفته ی آخر باید صبر کنیم.

روی ضربات ایستگاهی بد شانس بودیم

تمرینات و آنالیز خوبی داشتیم و می دانستیم که این تیم برابر التعاون روی ضربه کرنر گل خورد و برابر ما نیز در تهران روی کرنر گل خورده بودند. در این بازی هم بد شانس بودیم و هم خوب شانس. توپی که لحظات آخر به تیرک خورد بدشانسی ما را نشان می دهد. می دانستیم لوکوموتیو نباید به گل دوم برسد زیرا ما توان زدن یک گل به آنها را داشتیم. روی ضربات ایستگاهی خوش شانس نبودیم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

از مورینیو الگو برداری نمی کنم

از مورینیو الگو برداری نمی کنم اما تیم من 12 بازیکن جوان دارد و برای همین باید لب خط به آنها انرژی بدهم. بعضی از بازیکنان من برای اولین بار حضور در آسیا را تجربه می کنند و به همین دلیل تلاش می کنم کنار خط به آنها انرژی مثبت بدهم. ولی در سبک مربی گری از دیگو سیمئونه و پپ گواردیولا را می پسندم.

برخی دقایق خوش شانس و برخی دقایق بد شانس بودیم

نمی توانم بگویم که ما دو امتیاز از دست دادیم یا یک امتیاز به دست آوردیم. در کل فکر می کنم که سوال سختی است زیرا در برخی از دقایق خوش شانس بودیم اما در 15 دقیقه آخر بدشانس بودیم که توپ های ما تبدیل به گل نشد و 3 امتیاز کامل را نگرفتیم.

 

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

حسين تاجي چهارو سه اتيشه [email protected]

با داش علي به همه جا ميرسيم

BHW
Thanks very nice blog!
استقلالی

شعار هواداران خوب استقلال در بازی بعدی لیگ برتر و همین طور قهرمانی آسیا: یِه ستاره تو آسیا * حسرت پرسپولیسیا یا یِه جام توی آسیا * حسرت پرسپولیسیا یا فینال جام آسیا * حسرت پرسپولیسیا

میثم اسلاملو

خیلی بد بازی کردیم. سه تا پاس پشت سر هم نمیتونیم بدیم. داش علی یه فکری بکن

Mahdi

داش علی لطفا پادوانی رو بفرست بره اگه یارگیری درست میکرد ما گل نمیخوردیم یا همیشه جای اشتباه وایسادیم یا اصلا نیست لطفا ترو خدا دنبال یه دفاع دیگه باش زوج مجید حسینی و منتظری عالی میشه لطفا کنعانی زادگان رو عم سال بعد اضافه کنید اگر روزبه سال بعد با نورافکن هافبک دفاعی باشن خیلی نظم تیم عالی میشه و امید بره جلوتر و بازیساز و هافبک هجومی بازی کنه و فرشید هم میتونه جایگزینش بشه و بازی به همه میرسه لطفا دنبال یه دفاع راست جون باشید و آینده دار خسته شدیم از مصدومیت خسرو و حالا وریا منفعت ما در آسیا هم ملی هستش و فقط تیم ملی به تنهایی مهم نیست پس برای چی اینقدر پول میدیم به وریا والله همش مصدوم هستش لطفا به تیم بزرگ استقلال فکر کنید و هواداراش تا تیم ملی اونجا رضاییان و.... هم هستن ولی ما یه مدافع راست داریم و خسرو هم که خیلی کند شده لطفا سال بعد جونهای عالی رو بخرید مثل پهلوان و شجاعیان و ترابی و تبریزی و آوردن منتظری جای پادوانی و رفتن مگویان اصلا دفاع راست خوبی نیست و افت زیادی داره و پا به سن گذاشته هستش لطفا اگر شد سجاد رو نخرید قرارداد کاوه و امید ابراهیمی تمدید کنید و جونهامون رو لطفا سپاس

موسوی [email protected]

بازی را دیدم همش حرص خوردم . اصلا به دروازه نزدیک نمیشدید. چرا بد بازی کردن را بد شانسی می نامید؟

فقط آبیته

سلام شنبه آقای عنایتی خداحافظی می کنن. امیدوارم باشگاه استقلال برنامه ای در خور شأن ایشان آماده و هماهنگ کرده باشن