آمادگی استقلال برای پیروزی برابر صبا

آمادگی استقلال برای پیروزی برابر صبا

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۸:۱۵ - ۲۵، فروردین، ۱۳۹۶

تیم فوتبال استقلال به دنبال کسب سه امتیاز مصاف با صبای قم است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های استقلال و صبای قم رو شنبه به مصاف هم می روند.

استقلالی ها در ادامه روند رو به رشد خود در نیم فصل دوم می خواهند صبای قم را شکست دهند تا رده دوم خود را حفظ کنند. آنها به تازگی با لوکوموتیو دیدار داشته اند و به لحاظ بدنی شاید کمی خسته باشند. استقلالی ها تنها با یک جلسه تمرین تاکتیکی پای به این مصاف خواهند گذاشت. با این حال انگیزه زیاد آنها می تواند در این مصاف تعیین کننده باشد و البته قرار داشتن آبی ها در شرایط مسابقه یکی دیگر از عوامل مثبت این تیم است.

در سوی دیگر این میدان تیم صبای قم قرار دارد که در هفته های اخیر نتایج خوبی به دست آورده و از منطقه سقوط درحال فاصله گرفتن است. مطمئنا آنها نمایشی متفاوت از دوبار رویارویی امسالشان با استقلال را ارائه می دهند. 

غلامرضا عنایتی مهاجم سال های نه چندان دور استقلال، در این دیدار می خواهد با هواداران استقلال خداحافظی کند و مطمئنا هواداران استقلال او را در روز شنبه مورد حمایت قرار می دهند و از زحمات او تقدیر به عمل خواهند آورد.

دیدار استقلال و صبا ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

gert [email protected]

شعار هواداران در بازی های پیش روی استقلال: یِه ستاره توی اسیا # حسرت پرسپولیسیا یِه جام توی اسیا # حسرت پرسپولیسیا یِه فینالِ اسیا # حسرت پرسپولیسیا