با #730* به استقلال کمک کنید

با #730* به استقلال کمک کنید

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۱:۱۰ - ۲۵، فروردین، ۱۳۹۶

هواداران عزیز می توانند با شماره گیری #730* به تیم محبوب خود کمک کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آبی های پایتخت در حساس ترین روزهای فصل قرار دارند، روزهایی که می تواند تضمین کننده سهمیه قطعی آسیا برای فصل آینده و از سوی دیگر، صعود از گروه اول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشد. استقلال جهش خود به سمت موفقیت در آسیا را آغاز کرده و در مسیر حرکت به سمت ستاره سوم گام بر می دارد و این هدف با تقویت تیم، دور از دسترس نیست.

هواداران عزیز و گرامی استقلال! شما که از ابتدای فصل و در سخت ترین روزها نیز اعتماد خود را از تیم محبوبتان دریغ نکردید، حالا هم ثمره اعتماد خود را می بینید، باشگاه استقلال در حال حاضر به حمایت تک تک شما نیاز دارد تا بتواند روند موفقیت آمیز و رو به رشد خود را ادامه داده و در فصل آینده نیز روی نوار پیشرفت گام بردارد.

مشکلات مالی، اصلی ترین دغدغه باشگاه استقلال در سالیان اخیر بوده که همچنان گریبانگیر این باشگاه است و همت عالی هواداران می تواند قسمتی از این دغدغه را برطرف نماید. برای حفظ ستاره ها و جوانها و سرمایه های فعلی و تقویت تیم برای فصل آینده، هواداران می توانند سهم ارزنده ای ایفا کنند. هم اکنون، وقت همیاری و کمک بیشتر هواداران است تا استقلال روزهای خوبش را بهتر از قبل ادامه دهد.

هواداران گرامی و عزیز استقلال، با هر مقدار حمایت خود، می توانید سهمی در بهبود شرایط تیم محبوب خود داشته و شرایط را برای حفظ ستاره های فعلی و جذب ستاره های بیشتر مهیا کنید. علاوه بر اینکه میتوانید با ارسال عدد 4 و یا 45 به سامانه 3090، و یا افتتاح حساب در موسسه کوثر و بهره مندی از کلیه خدمات بانکی آن از تیمتان حمایت کنید، میتوانید از طریق خدمت جدید باشگاه در سامانه #730* بطور مستقیم از باشگاه محبوب خود با رقم دلخواه حمایت کنید. دیگر فرقی نمیکند مشترک کدام اپراتور باشید، تمامی دارندگان تلفن همراه میتوانند از طریق گوشی تلفن خود به سادگی و بدون مراجعه به بانک و یا خودپرداز، باشگاه محبوب خود را برای بهتر شدن، همراهی کنند. فقط کافی است #730* را شماره گیری نموده و با انتخاب گزینه هواداری و پس از آن باشگاه استقلال، وارد بخش حمایت مستقیم شوید و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید، مبلغ انتخابی شما مستقیما و بدون هیچ کم و کاستی بلافاصله به حساب اختصاصی باشگاه استقلال واریز می شود و اینگونه است که با حضور و حمایت همه هواداران دیگر دغدغه مالی برای باشگاه معنایی ندارد و حتی داشتن ورزشگاه مدرن اختصاصی دیگر رؤیا نخواهد بود.

مطمئنا هواداران عزیز استقلال فقط با انگیزه تقویت باشگاه محبوبشان حمایت مینمایند، اما به پاس قدردانی از این حضور و تقدیر از همراهی شما، در قرعه کشی هفته ای 2 دستگاه خودرو سواری و جایزه 200 میلیون تومانی پایان فصل نیز شرکت خواهید نمود و به نسبت میزان حمایت خود شانس برنده شدن این جوایز استثنایی را خواید داشت.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

Mahdi

ما کلی کمک کردیم و میکنیم پس چرا با امید و کاوه رضایی و جونهامون تمدید نمیکنید ما داریم کمک میکنیم ولی شما کاری نمیکنید تا آدم دلگرم بشه.

هستی

به امید موفقیت روزافزون استقلال و شما