با دو گل ابراهیمی، استقلال از صبا هم گذشت/ عنایتی با استقلالی ها خداحافظی کرد

با دو گل ابراهیمی، استقلال از صبا هم گذشت/ عنایتی با استقلالی ها خداحافظی کرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۸:۳۰ - ۲۶، فروردین، ۱۳۹۶

دیدار تیم های استقلال و صبای قم با برتری دو بر یک آبی های پایتخت به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار دو تیم استقلال و صبای قم در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری دو بر یک آبی های پایتخت همراه بود. 

در این دیدار هر دو تیم بازی رو به جلویی را ارائه دادند و این استقلال بود که از روی نقطه پنالتی در دقیقه 20 توسط امید ابراهیمی به گل نخست رسید. در ادامه و در دقیقه 28 کیوان امرایی با یک کار تکنیکی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند و تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه در این نیمه به جایی نرسید.

اما در نیمه دوم و از دقیقه 62 که عمران زاده اخراج شد، استقلالی ها فشار خود را دوچندان کردند و در نهایت در دقیقه 88 روی یک ارسال بلند از کرنر، استقلال به گل دوم دست یافت و سه امتیاز حساس این بازی را بدست آورد.

از نکات مهم این دیدار خداحافظی رضا عنایتی با هواداران استقلال بود. این مهاجم سابق استقلال که می خواهد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی کند، پس از پایان بازی با استقبال گرم سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، بازیکنان، کادرفنی و هواداران استقلال بدرقه شد. او پیش از بازی و در پایان بازی از سوی هواداران تشویق شد و در نهایت با پیراهن استقلال که بر تن داشت با هواداران خداحافظی کرد. همچنین پیش از شروع بازی با هماهنگی های به عمل آمده از سوی باشگاه استقلال چند تاج گل و هدایایی به رسم یادبود به بازیکن پیشین استقلال اهدا شد.

گفتنی است پیش از آغاز این دیدار از سوی کمیته پیشکسوتان استقلال از محمدرضا شکورزاده و رضا نعلچگر دو پیشکسوت این باشگاه توسط مهدی کشاورز از مسئولان کمیته پیشکسوتان تقدیر به عمل آمد. 

ترکیب استقلال در این دیدار: مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی ، هرائر مگویان (79 - یعقوب کریمی)، خسرو حیدری ، امید نورافکن (59 - حق دوست)، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، بهنام برزای (73- علی قربانی)، کاوه رضایی.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟