منصوریان: با صبر و حوصله برنده شدیم/ ابراهیمی رهبر میانه میدان بود

منصوریان: با صبر و حوصله برنده شدیم/ ابراهیمی رهبر میانه میدان بود

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۹:۲۵ - ۲۶، فروردین، ۱۳۹۶

سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با صبای قم درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پس از کسب پیروزی برابر صبای قم در نشست خبری حاضر شد و درباره مسائل مختلف صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

با حوصله برنده شدیم

بازی پر حوصله و سختی را پشت سر گذاشتیم. می‌دانستیم صبا ضد حملات خوبی می زند. ما یک روز ریکاوری کردیم و یک روز هم مجبور شدیم به بازیکنان اصلی استراحت مطلق بدهیم، برنامه‌مان صبر و حوصله بود. ما نمی‌خواستیم به زمان توجه کنیم. صبا موقعیتش با ما یک شکل بود. ما به دنبال دومی و آنها به دنبال بقا بودند. ایده‌های دو تیم نزدیک بود. خدا را شکر می‌کنم. از تیمم ممنونم که صبر و حوصله داشت. مالکیت توپ‌مان را بالا بردیم و این برد را به هوادارانمان تقدیم می‌کنم که صبر آنها باعث شد پیشرفت کنیم. یک تشکر هم از ابراهیمی دارم. او دو گل زد ولی رهبر تیم ما در میانه میدان بود. او تیم ما را از بازی احساسی دور کرد. او در خیلی از لحظات، مدیریت وسط زمین را داشت و به ما کمک زیادی کرد. او از معدود شماره شش‌هایی است که گل سه امتیازی هم می‌زند. اتحاد تیمی ما از روی سکوهاست. 10 نفره شدن صبا هم البته به ما کمک کرد.

خرید های زیادی نداریم
صحبت‌های افتخاری ایده کادرفنی است. ما یک سال سخت را گذراندیم. ما یک دوره خوب را طی کردیم تا به موقعیت فعلی رسیدیم. ما یک پشتوانه‌سازی خوب داشته‌ایم. ایده را بر این گذاشتیم که قرارداد همه بازیکنان را تمدید کنیم. از کاوه رضایی که باید تلاش کنیم قراردادش را تمدید کنیم تا به باقی بازیکنان می‌رسیم. ما باید تمدید داشته باشیم و دو بازیکنمان یعنی جپارف و چشمی به جمع ما اضافه می شوند. من فکر می کنم اگر جذب بازیکنی باشد، به تعداد دو تا هم نرسد.
 
عنایتی برای استقلال زحمت کشید
عنایتی از کسانی بود که در استقلال دو، سه بار آقای گل شد و هفتاد، هشتاد گل هم به ثمر رساند. هر گل او لبخند به لب هواداران آورده است. در یک مقطعی هم در حقش جفا شد. او خیلی به استقلال علاقمند است. مثل یک هوادار استقلال را دوست دارد. او همبازی من و خرمگاه بوده است. ما وظیفه داشتیم در این مراسم تلاش کنیم و در این مسیر یاری‌اش کنیم. آن لحظه‌ای که رضا را به سمت هواداران می‌بردم، یاد خداحافظی خودم افتادم. احساس کردم او بغض کرده است. دل کندن از این هوادار خیلی سخت است. لذت‌بخش است که برای این هوادار تلاش کنید. هواداران هم برای او سنگ تمام گذاشتند. با شناختی که از او دارم، او می تواند از مربیان خیلی خوب ما باشد. او هوش بسیار بالایی دارد. او با شماره 11 برای ما افتخار زیاد داشته است.
 
امیدوارم مصدوم ندهیم
من به سازمان لیگ هم گفتم که باید در برنامه جدید شرایطی را فراهم کنید تا سه ماه سخت اسفند، بهمن و فروردیم متفاوت باشد. ما با تیم هایی بازی می کنیم که شاید 10 روز بازی نکرده باشند. ما مجبوریم ترکیبمکان را عوض کنیم. ما امیدمان به این هست که جایگزین هایمان بتوانند کار خود را به خوبی انجام دهند. ما سعی کردیم تطبیق لازم را داشته باشیم و مسیر پیش روی را با سلامت پشت سر بگذاریم.
 
چپاروف را می خواهیم
ما می خواستیم به سپاهان کمک کنیم. با احترام به سپاهانی ها تلاش می کنیم تا این بازیکن را برای خودمان نگه داریم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

سعید

عشقم استقلال

حمیدرضا ستایش www.snn.ir

سلام می گن تیم استقلال از جذب بازکن خارجی محروم هست یهنی فصل بعد نمیتونیم جپاروف رو بگیریم لطفا در این مورد اطلاع رسانی کنید خواهشا

مهدی تاجی

اقای منصوریان موندن پادو و مگویان اشتباه مطلق هستش پادو همیشه جا میمونه در هد زنی هم خوب نبوده لطفا منتظری به عنوان یک کاپیتان جذبش کنید و کنعانی زادگان لطفا یه مهاجم شیش دنگ بخرید کنار کاوه و تمدید با کاوه و امید ابراهیمی و جونهامون و شجاعیان مهره گمشده استقلال شجاعیان هستش در بازیسازی عالی هستش و ما میتونیم با حضور چشمی فرشید باقری رو کنار بزاریم و جباروف و روزبه اضافه میشن عالی میشه باید مگویان و پادو برن و یه دفاع چپ و یه دفاع راست خوب میخوایم. لطفا به حرف ما هم گوش کنید.//// بازیکنان مورد نیاز استقلال بترتیب داریوش شجاعیان ، مهدی ترابی مهاجم شیش دنگ مثل سجاد یا منشاء ، مصطفی قنبری و دانیال ماهینی .بشرطی که استقلال با بازیکنان موثر خود تمدید کند.