افتخاری به ملاقات منتظری رفت

افتخاری به ملاقات منتظری رفت

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۲:۰۰ - ۱۱، شهریور، ۱۳۹۶

مدیرعامل استقلال از مدافع مصدوم آبی ها عیادت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال ظهر امروز به ملاقات پژمان منتظری بازیکن این تیم رفت.
افتخاری که همراه با مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال به منظور جویا شدن از احوال منتظری به منزل این بازیکن رفته بود، خطاب به او گفت: آسیب دیدگی امری طبیعی در دنیای فوتبال است اما با این وجود مصدومیت شما خبر بدی برای مجموعه استقلال بود. در این چند روز هم پیگیر شرایط شما بودیم و خوشحال شدیم که عمل جراحی را با موفقیت پشت سر گذاشتید. امیدوارم دوران نقاهت را هم به خوبی طی کنید و به زودی شما را در تمرینات و مسابقات ببینیم.
مدیر عامل باشگاه استقلال افزود: شک ندارم که دوران بدشانسی استقلال به زودی به پایان می رسد و تیم در مسیر پیشرفت و کسب نتایج مطلوب قرار می گیرد. همه ما با هم متحد و یکدل هستیم و هدفی جز این نداریم. شما به عنوان یک بازیکن باتجربه میتوانید کمک خوبی برای تیم باشید و امیدوارم هرچه زودتر با سلامتی کامل به جمع همبازیان و مربیان برگردید.
پژمان منتظری هم در این ملاقات ضمن تشکر از حضور مدیرعامل باشگاه استقلال، در خصوص شرایط مصدومیت، عمل جراحی و دوران نقاهت خود توضیحاتی ارایه و ابراز امیدواری کرد بتواند به زودی تمرینات اختصاصی اش را آغاز و برای بازگشت به میادین آماده شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟