اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

صحبت های محمد نوری درباره تصمیمات کمیته فنی باشگاه استقلال

صحبت های محمد نوری درباره تصمیمات کمیته فنی باشگاه استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۰ - ۱۵، مهر، ۱۳۹۶

سخنگوی کمیته فنی توضیحاتی را درباره شرایط کمیته فنی باشگاه ارائه کرد.

محمد نوری پیشکسوت باشگاه استقلال و سخنگوی کمیته فنی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه مطالبی را عنوان داشت که در ادامه می خوانیم:

 

*حضور آقای شفر در ایران را به فال نیک می گیرم. ایشان یک مربی کاربلد، با تجربه و امتحان پس داده است و بسیار امیدوارم بتواند استقلال را به روزهای اوج برساند تا باعث شادی هواداران شود.

*به نظر من انتخاب آقای شفر کار درستی بود. بدون تردید و با گذشت زمان و اینکه ایشان تیم را به طور کامل بشناسد، روزهای خوب استقالل نیز شروع خواهد شد.

*باید از آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان بابت حمایت هایی که از استقلال داشتند، تشکر و قدردانی کنم. همینطور از آقای افتخاری به جهت اینکه کمیته فنی را در باشگاه استقلال احیا کرد، تشکر می کنم. در همه تیم های بزرگ دنیا انتخاب کادرفنی توسط اعضای کمیته فنی صورت می گیرد زیرا نفراتی در این کمیته حضور دارند که همگی فوتبالی بوده و تجربه فوتبالی دارند و اگر انتخابی انجام می دهند بر اساس معیار فنی است. حالا هم تمامی تلاش کمیته فنی کمک به کادرفنی است و ما خودمان را در کنار کادر فنی می بینم.

*در حال حاضر تمامی اعضای باشگاه استقلال و تک تک نفرات کمیته فنی هدفی جز موفقیت استقلال ندارند. آقای شفر سرمربی تیم است و همه ما یکدل و متحد به ایشان کمک می کنیم تا در کار خود موفق باشند. همه ما استقلالی هستیم و برای موفقیت تیم محبوبمان از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم. وظیفه ما کمک و حمایت از آقای شفر است.

*آقایان بیژن طاهری و سیروس دین محمدی در کمیته فنی به عنوان دستیاران ایرانی آقای شفر انتخاب شدند. این انتخاب پیشنهاد کمیته فنی بود اما بدون تردید تصمیم نهایی را سرمربی تیم خواهد گرفت. برای اینکه همه چیز روشن و مشخص باشد، بدون تعارف اعلام می کنم در کمیته فنی به این جمع بندی رسیدیم که آقایان طاهری و دین محمدی را به سرمربی تیم پیشنهاد دهیم و طبیعی است که نظر نهایی را ایشان درباره دستیاران خود می دهد.

*آقای اشکان نامداری در حال حاضر در تمرینات حضور دارد و زحمت می کشد و خیلی هم به تیم کمک می کند اما در مورد مربی نهایی دروازه بان ها نیز آقای شفر تصمیم گیرنده خواهند بود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟