اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

رونمایی از دیبا تجارت به عنوان شریک تجاری باشگاه استقلال

رونمایی از دیبا تجارت به عنوان شریک تجاری باشگاه استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۰:۰۰ - ۱۷، مهر، ۱۳۹۶

از قرارداد باشگاه استقلال و شرکت دیبا تجارت رو نمایی شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، صبح روز یکشنبه با برگزاری نشست خبری از قرارداد باشگاه استقلال با شرکت دیبا تجارت رونمایی شد. سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، ملکی عضو هیات مدیره، توفیقی معاون ورزشی، شفر سرمربی استقلال و نوری عضو کمیته فنی به نمایندگی از باشگاه استقلال در این جلسه حضور داشتند.

همچنین منتظر صاحب مدیرعامل شرکت دیبا تجارت و پهلوان زاده رئیس هیات مدیره این شرکت نیز پیش از رونمایی از قرارداد در جمع خبرنگاران صحبت کردند.

آرش منتظر صاحب مدیرعامل شرکت دیبا تجارت حامی مالی جدید استقلال در نشست خبری درباره همکاری با این باشگاه گفت: خیلی خوشحالم که در خدمت دوستان هستم. یک تحول در رابطه شرکت های حوزه سلامت و باشگاه استقلال رخ داد. با باشگاه استقلال توافق کردیم تا هواداران این تیم برای اولین بار محصولات ما را دریافت کنند. قرارداد ما بسیار مهم است، زیرا سود فروش این کالاها مستقیم به حساب باشگاه می رود. هواداران مطمئن هستند بعد از خرید این محصولات ضمن دریافت کالا و خدمات، به باشگاه سود رسانی می کنند. امیدوارم با کمک مسئولان باشگاه و هواداران میلیونی تحولی در صنعت سلامت داشته باشیم. باشگاه های بزرگ دنیا از این راه درآمدزایی می کنند و این موضوع در دنیا مرسوم است. از آقای افتخاری، آقای توفیقی و آقای منصوریان سرمربی سابق تشکر ویژه دارم و امیدوارم همکاری داشته باشیم.


در ادامه پهلوان زاده رئیس هیات مدیره دیبا تجارت، افزود: ما محصولی را وارد عرصه سلامت کردیم که نیاز مردم است. باید درباره این محصول اطلاع رسانی کنیم، زیرا ما زندگی ماشینی داریم و زندگی مردم اسیدی شده است. این محصول، آب آشامیدنی را تبدیل به آب آنتی اکسیدان می کند. این محصول در دراز مدت هزینه های درمان را کاهش می دهد. امیدوارم این محصول با کمک مسئولان باشگاه تبدیل به یک فرهنگ شود.همچنین از آقای منصوریان نیز تشکر می کنم.

 

منتظر صاحب در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا با باشگاه پرسپولیس همکاری می کنید، گفت: موضوعی در دستور کار نیست، زیرا تمرکز ما روی موفقیت باشگاه استقلال و هواداران آن است. استقلال باشگاه بزرگی است. قرارداد ما با استقلال قرارداد مشارکت است. هر کالایی که فروخته می شود، استقلال از آن نفع می برد. ما تلاش کردیم در شهرآورد 5 آبان حضور داشته باشیم و باشگاه بتواند از منابع آن استفاده کند. ما 10 روز فرصت داریم و در این مدت از باشگاه حمایت می کنیم. جوایز خوبی را برای هواداران در نظر گرفته ایم. می خواهیم فضای متفاوتی ایجاد شود و به دنبال یک تحول هستیم.

 

در پایان این نشست خبری مدیران باشگاه استقلال و شرکت دیبا تجارت از قرارداد مشارکت خود رونمایی کردند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟