اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

هم گام و همدل برای مصاف با فولاد

هم گام و همدل برای مصاف با فولاد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۵:۲۳ - ۲۰، مهر، ۱۳۹۶

استقلالی ها در حالی به مصاف فولاد می روند که آمادگی کاملی برای این بازی دارند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با پایان تعطیلی لیگ برتر آبی پوشان از ساعت 17 روز جمعه در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان است. استقلال در هفته های گذشته تغییرات زیادی را در کادرفنی خود داشت. با تلاش های سیدرضا افتخاری مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه وینفرد شفر از مربیان با تجربه و با دانش فوتبال دنیا راهی تهران شد تا هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.

شفر از هفته گذشته روز سه شنبه کار خود به عنوان سرمربی استقلال را آغاز کرد و از روز چهارشنبه هدایت تمرینات را بر عهده گرفت. حاضران در تمرینات استقلال می توانند شاهدان مناسبی برای انجام تغییرات مثبت در استقلال بعد از حضور شفر باشند و همین موضوع سندی محکم برای انتخاب خوب مدیران استقلال است. آبی پوشان زیر نظر شفر تمرینات پر انرژی و منظمی را سپری کردند و برای دیدار روز جمعه بسیار آماده هستند.

در این میان اما نقش هواداران برای حمایت از تیم محبوب خود پر رنگ و کلیدی است. هواداران روز جمعه با حضور در ورزشگاه و حمایت از تیم محبوب خود می توانند مسیر تغییر و تحول در استقلال به سمت رتبه های بالای جدول را که از سوی مدیران با انتخاب افتخاری آغاز شده، کامل کنند. دیدار استقلال با فولاد خوزستان چهلمین نبرد این دو تیم در تاریخ است که به میزبانی استقلال برگزار می شود و آبی ها می توانند با این برد با روحیه ای دو چندان به مصاف حریفان آینده می روند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟