اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

پیروزی سزاوارانه استقلال مقابل نفت تهران

پیروزی سزاوارانه استقلال مقابل نفت تهران

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۷:۳۰ - ۰۹، آبان، ۱۳۹۶

استقلال با حساب دو بر صفر از سد نفت تهران گذشت. 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در چارچوب رقابت های لیگ برتر دو تیم استقلال و نفت تهران به مصاف هم رفتند. این دیدار در پایان 90 دقیقه با برتری دو بر صفر آبی های پایتخت به پایان رسید.

در این بازی استقلال بر بازی کاملا سوار بود و شاگردان شفر بارها و بارها فرصت های گلزنی خوبی بدست آوردند که از آنها استفاده نکردند. با این حال در دقیقه 55 ارسال ابراهیمی برای انصاری به دلیل اشتباه مدافع نفت، فرید محمدزاده به گل تبدیل شد و این بازیکن به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد. در ادامه فشار تیم استقلال بازهم ادامه داشت تا اینکه جابر انصاری با یک ضربه دیدنی روی پاس اسماعیلی در دقیقه 65 گل دوم را به ثمر رساند. 

با این حال این پایان کار نبود و آبی ها همچنان به فشار خود روی دروازه نفت ادامه دادند تا اینکه در دقیقه 90 امید ابراهیمی صاحب یک ضربه پنالتی شد که این توپ را هم خودش زد و با وجود گذر توپ از خط دروازه، داور بازی معتقد بود، توپ گل نشده تا این بازی در نهایت با همان حساب دو بر صفر به پایان برسد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، وریا غفوری، مجید حسینی، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، سرور جپارف، امید ابراهیمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی (72 - قربانی) و جابر انصاری(86 - مهدی قائدی)

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟