اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

به یاد پدر

به یاد پدر

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۴:۰۰ - ۱۱، آبان، ۱۳۹۶

14 آبان سالگرد درگذشت منصور پورحیدری پیشکسوت و اسطوره باشگاه استقلال است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، چهاردهم آبان ماه روز تلخی برای جامعه فوتبال و به خصوص خانواده بزرگ استقلال است. در چنین روزی منصور پورحیدری چشم از جهان فروبست و استقلالی که خودش در برهه ای از تاریخ حفظ کرده بود را تنها گذاشت.
کسی را نمی توان یافت که نام پورحیدری، این بزرگ مرد فوتبال ایران را به نیکی یاد نکند.
منصور پورحیدری حق بزرگی بر گردن استقلال دارد و دومین ستاره آسیایی استقلال را امروز مدیون او هستیم. پورحیدری کسی بود که عاشقانه به استقلال کمک می کرد و چشم پوشی او از نیمکت تیم ملی فوتبال ایران و بازگشت به استقلال، چیزی نیست که هرکسی جرات انجام آن را داشته باشد.
بخش بزرگی از تاریخ باشگاه استقلال که این روزها محبوب میلیون‌ها هوادار فوتبال در ایران است، مدیون زحمات منصور پورحیدری است. اهالی فوتبال بر این مطلب صحه می‌گذارند که ایشان زمانی که در استقلال حضور نداشت هم دلش با این تیم بود و هیچ گاه برای این تیم حاشیه‌سازی نکرد و مطمئنا نام او به نیکی در تاریخ فوتبال ایران باقی می‌ماند.
منصو پورحیدری در چهاردهم آبان بعد از مبارزه با بیماری سرطان در 71 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و الحق که نام پدر استقلال برازنده وجود او بود و هست.
روز جمعه ساعت 10:30 الی 12 درحالی بر سر مزار این مرد بزرگ می رویم که خوب می دانیم چقدر جای او، امروز در کنار ما خالی است.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

مهدی استقلالی

کجایی منصورخان ببینی دارن سرمان رو میبرن ولی کسی حرفی نمیزنه همه سکوت کردن پدر برگرد همین تمام. رفتنت اشتباه بود دشمنها دارن استقلال رو نابود میکنن.