اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

شفر: منتظر دربی بعدی هستیم/ کی‌روش کارش را بلد است

شفر: منتظر دربی بعدی هستیم/ کی‌روش کارش را بلد است

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۲:۱۰ - ۱۴، آبان، ۱۳۹۶

سرمربی استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، وینفرد شفر سرمربی آبی‌های پایتخت بعد از تمرین روز یکشنبه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

خط خورده‌های استقلال در تیم ملی؟

کارلوس کی‌روش تصمیم گیرنده است و او صلاح دانسته این بازیکنان را به تیم‌ ‌ملی دعوت کند. من نمی‌توانم بگویم بقیه بازیکنان بهتر بوده‌اند. کی‌روش کارش را بلد است و خودش می‌داند باید چه کار کند. در تعطیلات لیگ نیز بازیکنان می‌توانند تمرینات بیشتری داشته باشند. یک مربی زمانی خوشحال می‌شود که بازیکنانش در تیم‌ ‌ملی بازی کنند. از این که این بازیکنان برگشته‌اند نمی‌توانم خوشحال باشم. اصلا نمی‌توانیم به کارلوس کی‌روش بگوییم که این بازیکن را باید نگه می‌داشت. این تصمیم ایشان است و هر چه کی‌روش بگوید همان می‌شود. امیدوارم در آینده، کی‌روش بازیکنان بیشتری از استقلال به تیم‌ ‌ملی دعوت کند. در چهار هفته‌ای که من به این تیم آمده‌ام، بازیکنان شرایط بهتری دارند و بیشتر از قبل به تیم‌ ‌ملی دعوت می‌شوند.

 

اردوی نیم فصل؟

می‌خواستیم به عمان برویم اما منتفی شد، بنابراین احتمال دارد به کیش برویم. الان بازیکنان می‌توانند در کنار هم صبح و عصر تمرین کنند و این موضوع کمک زیادی به آنها می‌کند. ما با هم فیلم می‌بینیم و در مورد بازی‌های مختلف جلسه می‌گذاریم. ما همچنین در دو، سه روز آینده به زمین تمرین جدیدمان می‌رویم که می‌تواند برای هویت باشگاه اتفاق خوبی باشد. در این مدت نیز بازیکنانی که کمتر در کنار تیم بودند می‌توانند بیشتر تمرین کنند.

 

تغییر شرایط استقلال؟

این موضوع را در تمرین و ورزشگاه می‌توانیم ببینم و اتمسفر تیم بسیار خوب شده است. هواداران خودشان می‌بینند که عملکرد بهتری در زمین داریم و خودمان را نشان می‌دهیم و این برای ما حائز اهمیت است. ما بهترین هواداران را داریم و آنها می‌توانند احساس کنند که عملکرد استقلال بهتر شده است. شاید در گذشته چندان راضی نبودند اما می‌توانند پیشرفت استقلال را لمس کنند. باختی که در دربی آوردیم هم اتفاق مهمی نبود. آن بازی هم تنها سه امتیاز داشت و بازی‌های بیشتری پیش رو داریم. همه بازیکنان با 100 درصد وجودشان تلاش می‌کنند و به دنبال پیروزی هستند. ما منتظر دربی بعدی مقابل پرسپولیس هستیم  و شاید در جام حذفی به این تیم برسیم.

 

مربی جدید در استقلال؟

رزومه دو مربی را به باشگاه داده‌ام و امیدوارم مدیرعامل و هیات مدیره سریعا موضوع را بررسی کرده و چراغ سبز نشان دهند تا بتوانیم یکی از این دو مربی یا هر دو را در تهران داشته باشیم. یک دستیار ایرانی در تیم داریم که به ما بسیار نزدیک است و می‌خواهد یاد بگیرد اما در مورد دستیار خارجی زمان نداریم و باید هر چه‌ سریع‌تر انتخابمان را انجام دهیم. استقلال، باشگاهی عادی نیست و یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های آسیا محسوب می‌شود. با این حال، "اگر و شاید" دردی از ما دوا نمی‌کند و ما باید به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

بابک مهری نژاد وردین

YASHASIN ISTIGHLAL یاشاسین ایستیقلال TURK ISTIGHLALCHILAR BABAK GARA TABRIZ