اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

دین محمدی: چشم انتظار منصور خان هستیم/ از هواداران انتظار بیشتری داریم

تاریخ انتشار : ۰۸:۳۳ - ۲۸، آذر، ۱۳۹۴
مربی تیم فوتبال استقلال می گوید که با توجه به جایگاهی که در جدول رده بندی دارند انتظار بیشتری از هواداران دارد و نبود آنها بر روند تیم تاثیر گذار است.

سیروس دین محمدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال در آستانه دیدار با تراکتورسازی و شروع نیم فصل دوم لیگ برتر درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. مشروح این صحبتها در ادامه می آید:

منصور پورحیدری
منصور خان اسطوره تیم ما است و همه تیم چشم انتظار بازگشت او است. کسی نمی تواند اثر گذاری و نقشی که وی در تاریخ استقلال دارد را منکر شود. پورحیدری شناسنامه زنده باشگاه است و ما دو ستاره را مدیون او هستیم. همه تیم منتظر هستند تا منصور خان به زودی به جمع ما اضافه شود و مانند یک پدر بالای سر استقلال باشد.

وضعیت استقلال در آستانه دیدار با تراکتورسازی
بعد از دیدار با صبا که بسیار خوب بازی کردیم و نزدیک به 70 دقیقه 10 نفره دویدیم، به بازیکنان استراحت دادیم تا بتوانند روز سه شنبه عملکرد مناسبی برابر تراکتور سازی داشته باشند. برابر صبا بچه های ما بسیار خوب جنگیدند و اگر 10 نفره نمی شدیم می توانستیم گلهای بیشتری به این تیم بزنیم اما نکته مثبت ما در این بازی نظم دفاعی تیم بود که حتی یک موقعیت گل هم به آنها ندادیم.

هوادارانی که به ورزشگاه نمی آیند
در بازی های خارج از خانه هواداران برای حمایت از ما به ورزشگاه می آیند و به تیم ما آرامش می دهند اما در بازی هایی که در تهران هستیم همواره آزادی خالی است. از هواداران انتظار بیشتری داریم و نمی دانم اگر جایگاه دیگری در جدول داشتیم چه اتفاقی می افتاد؟ باز هم از هواداران می خواهیم در نیم فصل دوم ما را در بازی های خانگی که تاثیر بسیار زیادی دارند همراهی کنند.

تقویت تیم در نیم فصل
استقلال نیز مانند همه تیمهای باید به فکر تقویت تیم باشد. البته هیچ اسمی اکنون مطرح نیست اما باید در بعضی پستها تیم را تقویت کنیم زیرا رقیبان ما بیکار نخواهند بود و استقلال هم باید با جذب بازیکنان خوب برای رفع مشکلات اقدام کند.

مدعیان قهرمانی
استقلال خوزستان، پرسپولیس و تا اندازه زیادی ذوب آهن از شانسهای قهرمانی هستند و می توانند در نیم فصل دوم معادلات را تغییر دهند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

عبدالرسول بهشتی-accountrasoul@yahoo.com

بچها هم قسم بشیم به عشق استقلال و منصورخان با جون دل بازی کنید و فقط پیروز شوید که این پیروزی را پیشکش سلامتی منصور خان بزرگ کنید