اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

آمادگی کامل استقلالی‌ها برای شکست صنعت نفت آبادان

آمادگی کامل استقلالی‌ها برای شکست صنعت نفت آبادان

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۱:۴۵ - ۰۲، دی، ۱۳۹۶

تیم فوتبال استقلال به دنبال کسب سه امتیاز مصاف با صنعت نفت آبادان است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اولین بازی نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران درحالی آغاز شده که تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه میزبان تیم صنعت نفت آبادان است.

آبی‌های پایتخت مدتی است که به لحاظ تاکتیکی و فنی به روند خوبی رسیده‌اند و در چارچوب جام حذفی موفق شدند با سه گل ایران جوان بوشهر را شکست دهند. آنها حالا باید مقابل صنعت نفتی به میدان بروند که اخیرا پرسپولیس را از گردونه جام حذفی، حذف کرد و نشان داد تیمی قدرتمند است. استقلال با پیروزی برابر این تیم به نوعی تمرین برای مصاف بعدی برابر صنعت نفت آبادان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی را هم می‌کنند.

استقلالی‌ها در مصاف با صنعت نفت آبادان محرومی ندارند و با کمک هواداران، امیدوار هستند سه امتیاز این مصاف خانگی را بدست بیاورند.

در سوی دیگر این میدان تیم صنعت نفت آبادان با بهره گیری از مربی و بازیکنان خوب، به هیچ وجه تیمی دست و پا بسته نیست و دست کم گرفتن این تیم به ضرر استقلال خواهد بود.

تیم فوتبال استقلال در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 16:25 میزبان تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود و حضور هواداران در این مصاف می تواند کمک شایانی به آبی‌ها برای پیروزی در این بازی بکند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟