اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

افتخاری: پیشنهاد استقلال برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در آسیای میانه است

افتخاری: پیشنهاد استقلال برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در آسیای میانه است

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۵:۳۴ - ۰۶، دی، ۱۳۹۶

مدیرعامل استقلال می گوید فدراسیون فوتبال باید تمام تلاش خود را برای برگزاری دیدار با نمایندگان عربستان در ایران انجام دهد.

سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه اعلام نمود با نزدیک شدن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فدراسیون فوتبال باید همه توان و امکانات خود را به کار گیرد تا مسابقات با نمایندگان باشگاه های عربستانی در ایران برگزار شود.

مدیرعامل استقلال افزود: سال گذشته بر اساس برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقه تیم های عربستانی در کشور های قطر، عمان و امارات برگزار گردید که در نتیجه نمایندگان باشگاه های ایران امتیاز میزبانی را به دلایل واهی از دست دادند و هزینه های زیاد مادی و معنوی را هم متحمل شدند که تا کنون این هزینه ها و خسارت وارد شده به باشگاه های ایرانی پرداخت نشده است.

افتخاری در پایان خاطرنشان کرد: برای تیم های عربستانی فرقی ندارد که در کشور های یاد شده مسابقه دهند و یا در کشور خودشان زیرا شرایط آب و هوایی هر چهار کشور یکسان می باشد. در صورتیکه راه حلی وجود نداشته باشد و ایران مجبور شود در کشور ثالث مسابقه دهد حق قانونی و طبیعی باشگاه های ایرانی می باشد که کشور میزبان را خودش تعیین کند. بنابر این باشگاه استقلال پیشنهاد می نماید مسابقات تیم استقلال با نمایندگان عربستان در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار شود تا عدالت رعایت شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟