اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

جباری: استقلال شاداب و بی دغدغه بازی میکند/ شفر خیلی زود توانایی بازیکنان را تشخیص داد

جباری: استقلال شاداب و بی دغدغه بازی میکند/ شفر خیلی زود توانایی بازیکنان را تشخیص داد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۰:۵۴ - ۱۰، دی، ۱۳۹۶

پیشکسوت استقلال می گوید با حضور شفر این تیم شاداب تر از گذشته بازی می کند.

علی جباری پیشکسوت استقلال در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره روند رو به رشد استقلال با وینفرد شفر گفت: شفر مربی کاربلدی است که سوابق خوبی دارد. استقلال نیاز به یک شوک مثبت داشت و نیاز بود که این شوک یک مربی خارجی باشد. من به شخصه از حامیان مربی خارجی بودم. ما بازیکنان خوبی داریم و تنها نیاز به یک مربی بابرنامه بود چون بازیکنان ما سردرگم بودند. شفر توانست از پتانسیل بازیکنان استفاده کند و خیلی زود توانایی های بازیکنان را تشخیص داد. بر اساس همین شناخت، اکنون شفر چیدمان خوبی را در استقلال ایجاد کرده و تیم ما به راحتی به 18 قدم حریف می رسد. اگر حریف راه نفوذ را ببندد، تیم ما با برنامه و شکلی دیگر به حریف حمله می کند و این مسئله در استقلال واضح است.

او در ادامه با اشاره به اینکه وضعیت مالی آبی پوشان بهبود پیدا کرده، افزود: باشگاه درحال حاضر با مدیریت آقای افتخاری و کمک هیات مدیره و نظارت وزیر ورزش و جوانان موفق شده بخش بزرگی از بار بدهی ها را کم کند و این کوشش ها در موفقیت تیم اثر داشته است. درست است که یکی از انگیزه ها همیشه مادیات است ولی بازیکنان استقلال دوست دارند در رسانه ها دیده شوند و همواره چیزهای جدید یاد بگیرند. این دو مسئله همیشه با هم هستند و مکمل هم محسوب می شوند. درحال حاضر بازیکنان شارژ مالی شده اند و به لحاط روحی هم شرایط بسیار خوبی دارند. معتقدم استقلال این روزها بی دغدغه بازی می کند و من شادابی را در تیم می بینم. بازیکنان سال گذشته 80 درصد قراردادهای خود را دریافت کردند و امسال هم تا نیم فصل، 50 درصد. این یعنی کمک به آرامش بازیکنان و حفظ تمرکز آنها.

پیشکسوت استقلال در پایان درباره بازی با تراکتورسازی نیز گفت: تراکتورسازی تیم بسیار خوبی است و از هواداران پرشوری در تبریز برخوردار است. با این حال فکر می کنم اگر مثل چند بازی اخیر باشیم، می توانیم این تیم را شکست دهیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟