اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

شفر: نبود تماشاگران استقلال منصفانه نبود/ از عملکردمان راضی هستم

شفر: نبود تماشاگران استقلال منصفانه نبود/ از عملکردمان راضی هستم

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۸:۰۰ - ۱۵، دی، ۱۳۹۶

سرمربی استقلال می گوید غیبت هواداران تیمش در مقابل تراکتورسازی منصفانه نبوده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، وینفرد شفر بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتورسازی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

صحبت اولیه؟

من هوادران مان را در ورزشگاه ندیدم و نمی دانم چرا وقتی تماشاگران مان بلیت دارند و به تبریز آمدند، در ورزشگاه نبودند. این موضوع منصفانه نیست. ما امروز به دنبال سه امتیاز بودیم. داربی آسانی پیش رو نداشتیم. تراکتورسازی تیم خوب و محکم و قدرتمندی است. دو اشتباه در کار دفاعی ما رخ داد که دروازه‌بان به خوبی آنها را مهار کرد. در چهار، پنج دقیقه پایانی شانس خوبی برای پیروزی داشتیم. 778 دقیقه دروازه استقلال بسته بوده و این موضوع را به دروازه بان، خط دفاعی و تمام بازیکنان‌مان تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالم که نظم خوبی در تیم ما حاکم شده و تمام بازیکنان در زمین می‌جنگدند. از عملکرد امروز تیمم راضی هستم. وقتی با تیم قدرتمندی بازی داریم و از سوی دیگر هواداری در ورزشگاه نباشد، کار برای تیم سخت می‌شود اما از بازیکنانم تشکر می‌کنم که عملکرد خوبی داشتند. عملکرد داور هم بسیار خوب بود. تمام تصمیماتی که در جریان بازی گرفت، درست بود. از این بابت خیلی خوشحال هستم.

استقلال و پرسپولیس در تبریز هوادار ندارند!؟

در اینجا محمد حسین زرندی مسئول رسانه ای استقلال گفت: هواداران و لیدرهای ما از تهران آمده بودند که به آنها هم اجازه حضور در ورزشگاه را ندادند. در ادامه شفر اظهار کرد: یعنی یک نفر هم برای حمایت از استقلال به ورزشگاه نیامده بود؟! وقتی شما به ورزشگاه آزادی بیایید، به طور صددر صد ما به شما بلیت می‌دهیم. هفت، هشت نفر از لیدرهای ما از تهران آمده بودند اما هیچ کدام در ورزشگاه نبودند. مشکلی نیست اما اگر شما (هواداران تراکتورسازی) به تهران آمدید، بلیت شما محفوظ است. خیلی‌ها که به تبریز آمده بودند، برای دیدن بازی و همچنین زیبایی‌های تبریز به این شهر آمدند.

موقعیت های گل استقلال کم بودند؟

این نظر شما است.من می‌توانم بگویم که ما امروز خوب بازی کردیم.

حضور باقری در زمین؟

فرشید باقری سر زن خوبی است و می خواستم از او در فاز تهاجمی استفاده کنم. یکی از بازیکنان تراکتورسازی چند دقیقه‌ای به زمین افتاده بود و این موضوع باعث شد تعویض ما با تاخیر  زیادی انجام شود.

شناخت از تراکتورسازی؟

روی برنامه‌های حریف کار کرده بودیم. امروز سه بازیکن کلیدی تراکتورسازی را از کار انداخته بودیم. دو اشتباه فردی از بازیکنان ما باعث شد که تراکتورسازی به دروازه ما هجوم بیاورد. یک شانس هم از روی نقطه کرنر داشتند و به جز این نتوانستند موقعیت خلق کنند اما استقلال شش، هفت موقعیت خوب را به وجود آورد.

جپاروف؟

سرور بازیکن خوبی است که در وسط زمین به خوبی ظاهر می‌شود و عملکرد خوبی دارد. یکی از اشکالات کار ما در بازی امروز جالب نبودن پاس های آخر به مهاجمان بود. امروز نورافکن در پست هافبک بازی کرد اما بازیکن جوان اگر اشتباه هم کند، از نظر من ایرادی ندارد. امروز فرشید باقری را نداشتیم چرا که او به طور صددرصد آماده نبود و نسبت به بازی قبل سه مهره خودمان را در اختیار نداشتیم.

سوابق مصاف استقلال و تراکتورسازی؟

امروز دو تیم خوب در زمین بودند. تراکتورسازی تیم محکمی است و به خوبی تیم حریف را تحت فشار می‌گذارد. از طرفی پاس‌های خوبی به فرزاد حاتمی می‌دهند. ما چند موقعیت خوب داشتیم اما وقتی ضربه آخر را خوب نزنید، نمی توانید به برد برسید. بازی برابر تراکتورسازی سخت است اما در دقایق پایانی موقعیت های خوبی داشتیم که گل نشد. تساوی بدون گل هم نتیجه بدی نبود.

هواداران تراکتورسازی؟

قبل از بازی با پیراهنی که روی آن نوشته بود یاشاسین آذربایجان به سمت هوادران این تیم رفتم اما از آن فاصله نتوانستند متن روی پیراهن را به خوبی بخوانند. می‌خواستم از هوادران فوتبال در تبریز تعریف و تمجید کنم. این پیراهن را به خاطر همدلی بیشتر با هوادران به سمت آن‌ها بردم.

بازگشت پژمان منتظری؟

او بازیکن بسیار بزرگی است و بعد از مصدومیت برای نخستین بار بود که به شکل کامل در زمین به میدان رفت. فقط در دو صحنه پاس خوبی نداد اما در مجموع نود دقیقه عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. در خیلی از دقایق بازی او در مصاف‌های تک به تک موفق ظاهر شد و شرایط خوبی دارد. می‌دانم که شرایط خوبی برای بازی کردن دارد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟