اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

افتخاری: به مدیرعامل پرسپولیس می گویم به اعضای باشگاهش تذکر دهد

افتخاری: به مدیرعامل پرسپولیس می گویم به اعضای باشگاهش تذکر دهد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۹:۲۸ - ۱۸، دی، ۱۳۹۶

مدیرعامل استقلال می گوید درباره جمارف یک سوتفاهم اتفاق افتاده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سید رضا افتخاری بعد از جلسه کمیته انضباطی درباره سرور جپارف به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

  • یک مقدار رسانه‌ها ماجرای جپارف را بزرگ کردند. رخ دادن چنین اتفاقاتی در فوتبال طبیعی است. خود جپارف هم در این جلسه حضور پیدا کرد و درباره خطایی که انجام داده بود، توضیحاتی ارائه کرد و گفت که کارش عمدی نبوده است. او اعلام کرد که گیر افتاده بود و هنگامی که خواسته بازیکن را رد کند، پایش روی او قرار گرفته است. او همچنین گفت که اگر به صحنه دقت کنند دستهایش بالا بود و عمدی در کارش نبود. ما در این جلسه اعلام کردیم که در این مدت که جپارف بازیکن استقلال بوده از او هیچ بدرفتاری ندیدیم و اگر به بازی‌های گذشته او دقت کرده باشید جپارف بازیکن حرفه‌ای است. یک سوءتفاهم رخ داده بود و فکر می‌کنم با توضیحاتی که ما به کمیته انضباطی ارائه دادیم این کمیته تصمیم منطقی و درستی می‌گیرد.
  • حتما به مدیرعامل پرسپولیس می‌گویم که با اعضای باشگاهش صحبت کند و به آن‌ها تذکر بدهد. در حال حاضر استقلال و پرسپولیس دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند. ما خودمان باید به یکدیگر کمک کنیم تا تیم‌هایمان با قدرت در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند. نباید با این صحبت‌ها ذهن بازیکنان را درگیر مسائل جزئی کنیم. باید تمام تلاش‌مان این باشد که تیم‌هایمان با قدرت مقابل تیم‌های آسیایی قرار بگیرند. فکر می‌کنم با ادامه رقابت‌ها، بازی‌ها حساس‌تر می‌شوند و بازی‌های خوبی از دو تیم شاهد خواهیم بود. ان‌شاءالله بتوانیم رضایت تماشاگران‌مان را هم جلب کنیم. همان طور که دیدید در هفته‌های اخیر، استقلال فوتبال خوبی را بازی می‌کند و مطمئنا تماشاگران هم راضی هستند ولی همان طور که در مصاحبه‌های قبلی هم گفتم تیم ما هنوز 100 درصد برای لیگ قهرمانان آسیا آماده نیست.
  • امروز اعلام کردیم که دستیار شفر به ایران می‌آید تا کمک کند تیم بهتر از این شود. ما به دنبال یک مهاجم خوب خارجی هستیم اگر این بازیکن را جذب کنیم استقلال یکی از بهترین تیم‌های ایران می‌شود.
  • سجاد شهباززاده دو پیشنهاد کتبی دارد. ذوب آهن اولین پیشنهاد سجاد شهباززاده و تراکتورسازی دومین پیشنهاد او بود. من به شفر اعلام کردم که این دو باشگاه شهباززاده را می‌خواهند. او از من فرصت تصمیم‌گیری خواست. قرار است ظرف امروز و فردا با شهباززاده صحبت کنم تا تکلیف او روشن شود و در نهایت به صورت کتبی تصمیمش را به ما اعلام کند.
  • توافق کردیم که شفر دستیاران مورد نظرش را می‌تواند به استقلال بیاورد، البته با قیمت مناسب و مورد تایید ما. خوشبختانه ما به دستیاران شفر همان حقوقی می‌دهیم که مربیان داخلی دریافت می‌کنند. آن‌ها 100 درصد کیفیت فنی دارند. می‌توانید از بازیکنان درباره تمرین‌های ساناک بپرسید که چقدر در کار آن‌ها تاثیرگذار بوده است. مربی جامائیکایی باشگاه هم مربی خوبی است. بالاخره یک سرمربی باید یک تیم کامل داشته باشد تا بتواند تاکتیک‌هایش را پیاده کند. اگر همه کار روی دوش او باشد، ممکن است به این هدف نرسد. اگر کادر فنی استقلال تکمیل شود مطمئنا این تیم نتایج خیلی بهتری کسب می‌کند. در حال حاضر استقلال در کار تاکتیکی خیلی خوب ظاهر می‌شود. یکی دو نقطه ضعف در پست فوروارد داریم که ان‌شاءالله با آمدن بازیکن جدید حل می‌شود. ما دیشب (یک‌شنبه) هفت ساعت با شفر جلسه داشتیم و او چندین بازیکن را به ما معرفی کرد. ما از بین آن بازیکنان یک نفر را انتخاب کردیم و در حال مذاکره با باشگاهش هستیم و اگر باشگاهش رضایت دهد او به استقلال می‌پیوندد.
  • نکونام تلفنی با من صحبت کرده و بحث مطالباتش را مطرح کرد. من به او گفتم که صبر کند تا ما اقدامات لازم را انجام دهیم. هر موقع سرمایه لازم به باشگاه رسید، از او دعوت می‌کنیم تا مانند طلبکاران دیگر به باشگاه بیایند و با او مذاکره کنند. این طور نبوده که ما برای مثال به غلام‌نژاد بگوییم به باشگاه بیاید و با او توافق کنیم ولی به نکونام نگوییم. تعداد طلبکاران زیاد است و ما آن‌ها را در نوبت گذاشته‌ایم. من از دو سال پیش و قبل از این که آن‌ها به AFC بروند با طلبکاران وارد مذاکره شدم. بنابراین جزو برنامه‌هایمان هسته که باقی بدهی‌ها را هم پرداخت کنیم تا حساب باشگاه را از بدهی‌ها پاک کنیم. باشگاه هم راحت کارش را ادامه دهد. تمام وقت من را همین مسائل گرفته است. اگر این مسائل حل شود شما شاهد این خواهید بود که استقلال چه تیمی خواهد شد.
  • اگر به هر دلیلی فدراسیون زورش نرسید و نتوانستیم بازی با تیمهای عربستانی را در ایران برگزار کنیم کشور ترکمنستان را به عنوان میزبان انتخاب می‌کنیم. من همین الان در کمیته بین‌الملل گفتم که به AFC نامه بزنند و ترکمنستان را به عنوان میزبان ما اعلام کنند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟