اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

سه گل برای سه امتیاز مقابل سپیدرود رشت

تاریخ انتشار : ۰۹:۰۰ - ۱۹، بهمن، ۱۳۹۶

استقلال با سه گل موفق شد تا سپیدرود رشت را شکست دهد. 

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم استقلال و سپیدرود رشت به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با برتری سه بر صفر آبی های پایتخت به پایان رسید.

در این دیدار شاگردان وینفرد شفر کاملا بر بازی سوار بودند و فرصت های گلزنی متعددی را از دست دادند. در سوی دیگر این میدان شاگردان علی کریمی با وجود تلاش بسیار، نتوانستند جز یکی دو صحنه، موقعیت خاصی برای گلزنی به دست آورند.

در این دیدار ابتدا شوت دیدنی فرشید اسماعیلی در دقیقه 14 یک گل برای استقلال به ارمغان آورد و نیمه اول با وجود حملات گسترده استقلال تنها یک گل برای آبی ها به ارمغان داشت.

با آغاز نیمه دوم بازی کمی برابر پیش می رفت تا اینکه ضربه ایستگاهی مهار نشدنی امید ابراهیمی در دقیقه 64 گل دوم را برای آبی ها به ارمغان آورد ولی این پایان کار نبود و فرار دیدنی جابر انصاری در دقیقه 78 باعث شد تا او با ایمان صادقی تک به تک شود و توپ را از بالای سر او به گل سوم تبدیل کند.

در ادامه تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه حاصلی نداشت تا استقلال با سه گلی که به سپیدرود زد، برای بازی با الریان روحیه ای مضاعف پیدا کند.

ترکیب استقلال در این دیدار: سیدحسین حسینی، مجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سرور جپارف (بهنام برای 69)، فرشید اسماعیلی (فرشید باقری 88)، جابر انصاری و علی قربانی (مامه بابا تیام 82).

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟