اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

ورمزیار: جوانان استقلال شانس خوبی برای قهرمانی دارند/ تست‌گیری در رده پایه را اطلاع می‌دهیم

تاریخ انتشار : ۱۲:۲۴ - ۲۰، بهمن، ۱۳۹۶

مدیرآکادمی باشگاه استقلال درباره وضعیت تیم جوانان این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

صادق ورمزیار مدیر آکادمی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره شرایط تیم جوانان استقلال گفت: خوشبختانه با حمایت های آقای افتخاری، آکادمی استقلال در فصل جاری روند نسبتا خوبی را پشت سر گذاشت و بهترین موفقیت ما در رده جوانان حاصل شد. در این رده با هدایت محمد فدایی، جوانان استقلال که آینده‌ساز این باشگاه هستند درحال حاضر شانس خوبی برای کسب عنوان قهرمانی دارند‌. در 20سال گذشته هیچگاه تیم‌های رده پایه استقلال این اتفاق برایشان رخ نداده بود و قطعا در فصل بعد تلاش می‌کنیم این موفقیت برای دیگر تیم‌های پایه هم رخ دهد.

رئیس آکادمی باشگاه استقلال ادامه داد: دیدار جوانان استقلال با مقاومت در اواخر هفته پیش روی است که زمان و مکان دقیق آن را در روزهای آتی اعلام می‌کنیم تا هواداران در صورت امکان در ورزشگاه حاضر شوند. به هرحال در صورت پیروزی در آن بازی ما قهرمان می‌شویم.

وی درباره شرایط تست برای سال آینده گفت: در هفته‌های پیش روی جهت تست گیری اطلاعیه می‌دهیم. تنها اطلاعیه‌ای که روی کانال و سایت رسمی باشگاه استقلال قرار می‌گیرد اهمیت دارد و علاقمندان متوجه باشند که در غیر این صورت احتمال دارد در دام سودجویان گرفتار شوند. به همین دلیل مراتب تست‌گیری را رسما از طریق سایت و کانال باشگاه استقلال اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟