اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

یک امتیاز ارزشمند استقلال از قطر

یک امتیاز ارزشمند استقلال از قطر

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۱:۴۰ - ۲۴، بهمن، ۱۳۹۶

مصاف الریان و استقلال با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار تیم‌های الریان قطر و استقلال در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در این دیدار استقلال در دقیقه هفتم به گل رسید. پاس جپارف به مهاجم استقلال در میانه راه به تاباتا برخورد کرد تا استقلال به گل اول برسد اما الریان فشار زیادی روی دروازه استقلال ایجاد کرد و خیلی سریع گل تساوی را در دقیقه 18 توسط عبدالرزاق روی یک ارسال بلند به ثمر رساند.

در ادامه تاباتا هم از غفلت مدافعان استقلال استفاده کرد و در دقیقه 28 گل دوم را به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و تیم استقلال از همان دقیقه برای جبران نتیجه تلاش کرد و هرچند که وقت‌کشی‌های تیم قطری اختلال زیادی در بازی ایجاد کرد اما تلاش آبی‌ها در نهایت به نتیجه رسید و علی قربانی روی ارسال امید ابراهیمی در دقیقه 89 گل تساوی را به ثمر رساند تا استقلال به حداقل حق خود در این بازی یعنی یک امتیاز دست پیدا کند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، مجید حسینی، پژمان منتظری (فرشید باقری 90+2)، وریا غفوری، امید نورافکن، روزبه چشمی (بهنام برزای 84)، امید ابراهیمی، سرور جپارف، داریوش شجاعیان، جابر انصاری (مامه تیام 46) و علی قربانی.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟