اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

داور، مانع پیروزی برابر العین شد

داور، مانع پیروزی برابر العین شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۲:۰۵ - ۱۵، اسفند، ۱۳۹۶

تیم فوتبال استقلال به تساوی ارزشمند دو بر دو مقابل العین دست پیدا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، روز سه‌شنبه تیم‌های العین و استقلال در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند. این دیدار که در ورزشگاه العین برگزار شد در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار بازی فنی و محتاطانه‌ای از سوی دو تیم ارائه شد اما در نیمه دوم استقلال خیلی زود روی یک کار تاکتیکی به گل رسید. پاس اسماعیلی به تیام در دقیقه 52 با ضربه او همراه شد و آبی‌ها یک بر صفر پیش افتادند. در ادامه و در دقیقه 64 تیم العین توسط برگ به گل رسید.

در دقیقه 76 اعلام یک پنالتی اشتباه به سود العین می‌توانست آنها را به گل دوم برساند اما ضربه برگ را حسینی به زیبایی دفع کرد و یک دقیقه بعد استقلالی‌ها بازهم روی پاس اسماعیلی به تیام به گل دوم رسیدند. با این‌حال داور مالزیایی در دقیقه 86 یک پنالتی دیگر برای تیم العین اعلام کرد که این پنالتی هم صحیح نبود. در نهایت احمد خلیل این پنالتی را گل کرد تا این بازی دو بر دو به پایان برسد.

ترکیب استقلال:سید حسین حسینی، سید مجید حسینی(پژمان منتظری 85)، روزبه چشمی، وریا غفوری، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جباروف، داریوش شجاعیان(80 خسرو حیدری)، فرشید اسماعیلی و مامه تیام(90 علی قربانی)

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟