اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

تساوی استقلال و العین/آبی ها صدرنشین گروه چهار

تساوی استقلال و العین/آبی ها صدرنشین گروه چهار

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۳:۱۰ - ۲۱، اسفند، ۱۳۹۶

استقلال و العین به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مصاف تیم های استقلال و العین در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار بازی برابر و خوبی از سوی دو تیم ارائه شد. استقلالی ها بر بازی در این نیمه سوار بودند و تیم العین روی ضد حملات با برنامه بود. استقلالی ها مزد بازی خوبشان را در نیمه اول گرفتند و اعلام پنالتی بر روی فرشید اسماعیلی در دقیقه 41 این فرصت را برای استقلال ایجاد کرد تا به گل برسد و مامه تیام توانست با یک ضربه دقیقه گل نخست را به ثمر برساند.

با آغاز نیمه دوم تیم العین برای جبران نتیجه به جلو آمد و فرصت هایی هم بدست آورد که حسینی به خوبی این موقعیت ها را دفع کرد. با اینحال غفلت بازیکنان استقلال در دقیقه 78 فرصت گلزنی خوبی به شیوتانی بازیکن ژاپنی العین داد و او با یک شوت دروازه استقلال را باز کرد.

در ادامه استقلالی ها تلاش زیادی کردند تا نتیجه بازی را تغییر دهند و فرصت های خوبی هم داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند تا این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
استقلال با این تساوی 6 امتیازی شد و مشترکا با الریان در رده نخست جدول گروه چهارم قرار گرفت.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، امید نورافکن، پژمان منتظری، روزبه چشمی، وریا غفوری (خسرو حیدری 46)، امید ابراهیمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، سرور جپارف (جابر انصاری 79)، فرشید اسماعیلی و مامه تیام (علی قربانی 61)

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟