اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

هدف آبی ها؛ حذف ذوب آهن برای پایان شیرین فصل

هدف آبی ها؛ حذف ذوب آهن برای پایان شیرین فصل

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۷:۰۶ - ۲۴، اردیبهشت، ۱۳۹۷

استقلالی ها به دنبال حذف ذوب آهن برای رقم زدن فصلی درخشان برای خود هستند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شاگردان وینفرد شفر به ایستگاه پایانی فصل جاری مسابقات رسیدند و باید در ورزشگاه آزادی آخرین دیدار خود را برگزار کنند.

استقلال در دیدار رفت برابر ذوب آهن اصفهان با یک گل شکست خورده اما آبی پوشان انگیزه و آمادگی کامل برای جبران بازی رفت و بالا رفتن از مرحله یک هشتم نهایی را دارند. استقلال در ماه های اخیر نشان داده که در ورزشگاه آزادی تیم بی رحم و متفاوت است و ارائه عملکردی مانند آنچه در گذشته از استقلال دیدیم، می تواند پایه گذار صعود استقلال باشد.

شاگردان وینفرد شفر هر چند در این دیدار داریوش شجاعیان را به دلیل مصدومیت ندارند اما غیبت بازیکن محبوب رختکن استقلال انگیزه ای دو چندان به آبی پوشان داده است. استقلالی ها در هفته گذشته تمرینات منظمی داشتند و خود را برای دیدار روز سه شنبه آماده کردند.

حضور هواداران می تواند در این دیدار، روز آبی ها را پرشورتر کند و گامی بلند به سمت صعود باشد. وینفرد شفر نیز در نشست مطبوعاتی خود به این موضوع اشاره کرد و از هواداران خواست تا از زمان گرم کردن در ورزشگاه حاضر شوند. کاپیتان رحمتی نیز در صحبت های خود به ضمن تشکر از صبر و حمایت هواداران اشاره کرد که بازیکنان برای برگزاری یک جشن بزرگ نیاز به حمایت هواداران دارند تا مشخص شود تمام کادرفنی و بازیکنان چشم انتظار حضور هواداران هستند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟