اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

شفر: اینجا همه چیز شگفت انگیز است

شفر: اینجا همه چیز شگفت انگیز است

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۳:۵۵ - ۱۳، خرداد، ۱۳۹۷

سرویس ورزشی خبرگزاری SWR آلمان با انتشار گزارشی به حضور شفر در ایران پرداخته است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سرویس ورزشی خبرگزاری SWR آلمان با انتشار مطلبی که گزیده ای از آن در ادامه می آید به حضور شفر در استقلال پرداخته است:

*سرمربی سابق باشگاه کارلسروهه آلمان که در حال حاضر سکان رهبری تیم استقلال تهران را در لیگ برتر ایران در دست داشته و با این تیم به موفقیت‌هایی بزرگی دست یافته است.

*او اکنون در ایران به شهرت رسیده است: در ایران به او "آقا شفر" می‌گویند که همان "Herr Schäfer" در زبان آلمانی است.

* با حضور او، موفقیت‌های چشمگیری نصیب این باشگاه شده است؛ تا پیش از حضور سرمربی افسانه‌ای و پُر افتخار سابق باشگاه کارلسروهه، این تیم ایرانی در رده پایین جدول رده بندی و در منطقه‌ی سقوط قرار داشت، ولی فصل را با کسب عنوان سومی به پایان رساند و البته عنوان قهرمانی جام حذفی ایران را نیز کسب کرد.

*شفر در بدو ورود خود به کلان شهر تهران در نهایت شگفتی ابراز کرد : "اینجا ، همه چیز شگفت‌آور است! باشگاه استقلال در ایران همان جایگاه باشگاه‌هایی چون "شالکه" و "دورتموند" را در میان مردم دارد !"

*شوق و رغبت به کار در سرمربی آلمانی این باشگاه ایرانی وصف‌ناپذیر و زیاد است: "همیشه سعی می‌کنم یک ترکیب ایده‌آل از فرهنگ آلمان و ایران را پیدا کنم."

*ایران کشوری است که مردم در آن دیوانه ی فوتبال هستند و البته شفر هم در حرفه‌ی خود، بیش از یک سرمربی فعالیت دارد :"باشگاه استقلال، مثل بچه‌ی من هست و من از حضور در اینجا، خیلی شگفت زده و خوشحال هستم !"

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟