اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

گزیده‌ای از صحبت‌های امید ابراهیمی در اردوی تیم ملی

گزیده‌ای از صحبت‌های امید ابراهیمی در اردوی تیم ملی

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۰:۱۸ - ۱۴، خرداد، ۱۳۹۷

هافبک میانی تیم ملی درباره شرایط این تیم توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امید ابراهیمی در اطهاراتی که با سایت فدراسیون داشت، درباره وضعیت تیم ملی توضیحاتی ارائه داد. گزیده ای از صحبت های او به شرح زیر است:

چه از لحاظ زمین تمرین، چه اقامت و چه تغذیه همه چیز در بهترین شرایط است و بازیکنان هم تلاش می کنند در دو جلسه تمرین روزانه نظرات کادر فنی را انجام دهند و بهترین استفاده را از این روزهای طلایی داشته باشند و در نهایت همه تلاشهایی که از سوی کادر فنی و بازیکنان انجام می شود برای این است که بتوانیم در جام جهانی شرایط خوبی داشته باشیم.

بازیکنان با انگیزه متفاوت این روزها را می گذرانند چون می دانند این فرصتی است که سالها منتظرش بودند. از نظر کیفیت تمرین، وضعیت فوق العاده است و بازیکنان هر کاری می کنند تا بتوانند نظرات فنی سرمربی تیم ملی را برآورده کنند. تلاش خود من این بوده که بتوانم بهترین عملکردم را ارائه کنم و بتوانم کمکی به تیم ملی کشورم داشته باشم.

فکر دیگری غیر از بالا نگه داشتن پرچم ایران نداریم و فکر و ذکرمان فقط این است که بتوانیم برای کشورمان نمایندگان خوبی باشیم. می دانیم مردم ایران و مردم دنیا بازیها را نگاه می کنند و در واقع در طول بازیها، این پرچم کشورهاست که در زمین حضور دارد. تمام انگیزه بازیکنان برای این است که از پرچم کشورشان دفاع کنند.

به معنی واقعی کلمه ما یک "تیم" هستیم و دلیل واقعی موفقیتهای ما در این چند سال تیم بودن است. وقتی ما همه پشت هم باشیم هیچ چیز غیرممکن نیست. باید همه مشکلات و مسائل را کنار بگذاریم و دست به دست هم با انرژی، اقتدار و استحکام وارد مسابقات شویم تا بتوانیم مردم را خوشحال کنیم. امیدوارم با حمایتهای مردم بتوانیم کارمان را به بهترین شکل پیش ببریم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟