اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

سلطانی فر: پرداخت بدهی های سرخابی ها باعث حل بسیاری از مشکلات شد

سلطانی فر: پرداخت بدهی های سرخابی ها باعث حل بسیاری از مشکلات شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۱:۳۰ - ۱۳، تیر، ۱۳۹۷

وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش های دوسه ساله اخیر در زمینه فوتبال نشان داد ظرفیت ما بیشتر از آن چیزی است که در گذشته تحلیل می شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان، مسعود سلطانی فر درباره رشد و توسعه فوتبال ایران و موفقیت باشگاههای استقلال و پرسپولیس گفت: امسال با کار سنگین، سازماندهی،حمایت و پشتیبانی خوبی که انجام شد دو تیم استقلال و پرسپولیس برای اولین بار به طور همزمان در تاریخ فوتبال به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافتند و هر دوتیم جز هشت تیم برتر آسیا قرار گرفتند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: ضمن اینکه برای اولین بار در تاریخ ورزش و فوتبال ایران، این دو تیم با کسب جام های لیگ برتر و جام حذفی را کسب کرد به چنین موقعیتی دست پیدا کنند.
او دلایل موفقیت این دو تیم در دوسال گذشته را اصلاح ساختار سازمانی و پرداخت بخش عمده ای از بدهی های ده پانزده ساله آنها به اشخاصی حقیقی مثل بازیکنان و مربیان دو پایتخت اعلام کرد.
مسعود سلطانی فر همچنین در خصوص وضعیت مربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس توضیح داد: برای هر دو تیم دو‌ مربی صاحب نام خارجی استخدام کردیم که تادو سال اینده نیز قرار دادشان تمدید شده ‌است.
او افزود: از جهت ساختار نیز، هیات مدیره هردوتیم اعضای بسیار خوبی دارندکه باعث سامان وضعیت هر دو تیم شده است.
وزیر ورزش و جوانان ماحصل تلاش دو سه ساله را نتایجی دانست که امسال فوتبال کشورمان بدست آورده و بیان داشت: این نتایج نشان داد که ظرفیت فوتبال ایران بیش آن چیزی است که قبلاً تحلیل می شد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟