اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

گودرزحبیبی: خانواده استقلال باید دست مدیریت جدید را بگیرند

گودرزحبیبی: خانواده استقلال باید دست مدیریت جدید را بگیرند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۵:۱۶ - ۲۱، شهریور، ۱۳۹۷

پیشکسوت استقلال می‌گوید مدیران این باشگاه درحال صاف کردن بدهی‌های گذشته هستند و باید مورد حمایت قرار بگیرند.

گودرز حبیبی پیشکسوت نام آشنای استقلال می گوید : انصافا مدیریت جدید در حال رتق و فتق امور است و برای پرداخت بدهی های تلنبار شده ، تلاش می کند لذا انصاف نیست که در این شرایط حساس دست روی دست بگذاریم .

وی که با سایت خبری باشگاه استقلال صحبت می کرد ، افزود: آنچه که الان در باشگاه استقلال نمود دارد این است که آقای فتحی و همکارانش برای رفع مشکلات آستین همت بالا زده اند و عقل سلیم حکم می کند که خانواده استقلال ایشان را تنها نگذارند. نقد خوب است اما باید منصفانه باشد ، در این وضعیت خاص که بدهی ها از مدیریت های قبلی به مدیران جدید به ارث رسیده باید کمک کرد و از این تلاش های وافر حمایت نمود.

حبیبی در ادامه اضافه کرد: واقعیت این است که در دوره های قبلی بدهی روی بدهی گذاشتند و حالا مدیریت تازه استقلال باید جور همه این ها را بکشد و آنها را صاف کند که با این وضعیت اقتصادی ، کاری بس دشوار است . بنده به عنوان یک استقلالی موسپیداز این همه تلاش و زحمت دوستان تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت تمام قد وزارت ورزش و دیگر مسوولان ، بدهی ها به کف برسد تا استقلال بتواند نفس راحتی بکشد و با خیالی آسوده در راه بالندگی حرکت کند.

این پیشکسوت در خصوص دیدار برگشت مقابل السد در دوحه گفت : طبعا کارسختی در پیش است اما امیدوارم استقلالی ها بتوانند در برابر این حریف قطری نمایشی عالی داشته باشند و اسباب رضایت میلیونها هوادارا را فراهم کنند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟