اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

طاهری: کجای دنیا با بلندگو به مربی حریف فحش می‌دهند؟

طاهری: کجای دنیا با بلندگو به مربی حریف فحش می‌دهند؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۲:۳۲ - ۱۴، مهر، ۱۳۹۷

مربی استقلال می‌گوید شرایط خوبی در مسجد سلیمان برای بازی روز شنبه تیمش با نفت فراهم نبوده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بیژن طاهری بعد از پیروزی این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: تلاش بسیار زیادی انجام می‌دهیم و تا حدی نیز موفق شدیم. ما از صفر شروع کردیم زیرا تعدادی از بازیکنان در اردوها حضور نداشتند و تلاش و کوشش به تازگی راه را برای ما هموار کرده است. آنالیز خوبی از این تیم داشتیم و دو بازی سنگین با این تیم، کارمان کمی سخت بود اما این آنالیزها کمک دو گل را به ثمر برسانیم. در ادامه کار ما سخت شد ولی تیم ما بازیکنان باتجربه زیادی دارد و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. از بازی راضی هسیتم و خیلی خوب بود. از بازیکنان راضی هستیم و کمی دفاع تیمی ما ایراد دارد که به زودی این اشکال مرتفع می‌شود.

تعویض دو گلزن استقلال؟

در بعضی از بازی‌های بین‌المللی حتی این اتفاق می‌افتد و گاهی اوقات وقتی دروازه‌بان تیمی در دقیقه 2 اخراج می‌شود، مهاجم از بازی بیرون می‌کشند. اگر این کار را نمی‌کردیم تحت فشار قرار می‌گرفتیم. قائدی را بیرون کشیدیم و با حضور اسماعیلی و صیادمنش هنوز در فاز هجومی قدرت داشتیم. قائدی درست که جوان است اما روح بزرگی دارد.

قائدی؟

بر خلاف بازی قبل که می‌گفتند او در هنگام تعویض بطری آب را پرت کرد، امروز خندان از زمین بازی خارج شد.

داوری؟

سیدعلی داور بزرگی است اما نباید تحت جو بازی قرار بگیرد. ما بلافاصله پس از بازی اعتراض خود را به ناظر داوری مسابقه رساندیم. من به صورت کلی صحبت کردم و یکی از آن‌ها داوری است. کجای دنیا با بلندگو به تیم و سرمربی حریف فحش می‌دهند. این‌جا نباید این‌گونه باشد زیرا شهر اولین‌هاست. مربی ما حاشیه‌ای ندارد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟