اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

فتحی: فقط به اسم بزرگ استقلال و موفقیتش فکر کنید

فتحی: فقط به اسم بزرگ استقلال و موفقیتش فکر کنید

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۲:۳۹ - ۱۵، مهر، ۱۳۹۷

سرپرست باشگاه استقلال از بازیکنان این تیم برای دو پیروزی در مسجد سلیمان تشکر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلالدر اظهاراتی که با خبرگزاری فارس و ایسنا داشته به نکات مختلفی اشاره کرد که گزیده آنها به شرح زیر است:

-  منتظر هستم که حسینی به تهران بیاید و با او صحبتی داشته باشیم. او باید پاسخگوی حرف‌هایش در کمیته‌ انضباطی باشد. صحبت‌های این بازیکن بار حقوقی دارد. او نه می‌تواند مشخص کند که در ترکیب اصلی بازی کند و نه می‌تواند جایی برود و باید تا آخر در این باشگاه بماند، حتی اگر 30 بازی نیمکت‌نشین باشد.

- من خبر دارم که شرایط بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه اصلا خوب نبوده و بازیکنان نزدیک به یک ساعت در رختکن حبس بودند.بعد از بازی هم در فاصله سفر تیم تا اهواز مشکلاتی وجود داشت.با همه این شرایط انصافا کار بچه ها خوب بود و من از آنها تشکر می کنم.

- اتفاقات عجیبی در استادیوم رخ داده است.بلندگوی استادیوم در اختیار تماشاگران بوده و شعارهای عجیبی را سر می دادند آن هم علیه بازیکنان و مجموعه استقلال.بعد از بازی هم هواداران به رختکن تیم ما حمله کردند و خلاصه اتفاقات عجیبی رخ داده که گزارش آن را به فدراسیون ارسال خواهیم کرد.

- بارها تاکید کرده‌ام و دوباره این حرف را می گویم که تاکنون کسی قصد اضافه شدن به کادر فنی را ندارد.

- خواسته من از طرفداران این است که شکیبا باشند.از آنها می خواهم به مدیریت و کادر فنی اطمینان کنند و با رویکرد منطقی حامی تیم باشند.هواداران دنبال افراد و نام ها نباشند و فقط به اسم بزرگ استقلال و موفقیتش فکر کنند.افراد می آیند و می روند کما اینکه قبلا هم این اتفاق رخ داده است.همه رفتند ولی استقلال مانده است.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟