اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

عالمی: هواداران از نمایش استقلال لذت بردند

عالمی: هواداران از نمایش استقلال لذت بردند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۲:۴۷ - ۱۵، مهر، ۱۳۹۷


مربی سابق آبی پوشان عقیده دارد که جوانان نقش پر رنگی در برد تیم داشتند.

ایمان عالمی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره شرایط آبی پوشان و کسب دومین برد پی در پی گفت: استقلال از روزهای سخت فاصله گرفت. پیش از این گفته بودم برای دور شدن از شرایط سخت، استقلال نیاز به چند برد دارد که این برد ها به دست آمد و خدا را شکر توانست دو بازی را ببرد و حالا فشار از روی تیم برداشته شده است.
وی ادامه داد: آبی پوشان در بازی دوم شرایط بهتری داشتند و در ساق های بازیکنان این موضوع مشهود بود. بازیکنان در زمین راحت تر بازی می کردند و کارهای تاکتیکی را انجام می دادند. همچنین اردوی تیم در اهواز نیز به تیم کمک کرد تا تطبیق پذیری بیشتری با شرایط بازی داشته باشد و شرایطی به وجود آمد که استقلال نمایشی داشت که هواداران از آن لذت بردند.
عالمی در ادامه درباره درخشش بازیکنان جوان تیم خاطر نشان کرد: استقلال جوانان خوبی دارد. مهدی قائدی باید از هر فرصتی برای درخشش و موفقیت در زمین استفاده کند. او بازیکنی است که نشان داده از نظر مهارت فنی بالاتر از دیگران است اما باید حرفه ای جلو برود. صیادمنش نیز نشان داد که از بهترین جوانان فوتبال ایران است و در صحنه گل دوم، فوق العاده عمل کرد.
وی ادامه داد: استقلال باید حالا به جوانان خود در ورزشگاه آزادی و برابر تماشاگران میدان بدهد. بازیکنان جوان استقلال با دوندگی و قدرت جوانی خود به برد تیم روز گذشته کمک زیادی کردند و می توانند در ادامه فصل نیز به این روند ادامه دهند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟