اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

عبداللهی: امیدوارم جوان های استقلال از این فرصت ها استفاده کنند

عبداللهی: امیدوارم جوان های استقلال از این فرصت ها استفاده کنند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۵:۱۱ - ۱۵، مهر، ۱۳۹۷

مدیر فنی استقلال ضمن ابراز رضایت از عملکرد آبی پوشان می گوید همه عوامل باشگاه در تلاش برای پیشرفت هستند.

نصر الله عبداللهی پیشکسوت و مدیر فنی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره روند خوب آبی پوشان گفت: پیش از این نیز گفته بودم که تیم خوب و بهتر خواهد شد و به زمان نیاز داریم تا هماهنگ تر شویم. تیم ما با بازیکنان جدید نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی و درک متقابل بالاتر دست یابد. با گذشت زمان پیشرفت کردیم و با بازگشت مصدومان، خیلی از مسائل برطرف خواهد شد و تیم به فرم ایده آل می رسد.
وی درباره روند رو به رشد تیم و آرامش بازیکنان در دیدار روز شنبه در زمین، بیان کرد: استقلال روز گذشته در زمین راحت تر بازی کرد. بازیکنان ما حریف خود را می شناختند و از آنها بهتر بودیم. یک بازی نیز برگزار کرده بودیم و تردیدی در بهتر بودن نداشتیم. این برتری باعث شد تا ما برنده زمین را ترک کنیم و برد با ارزشی خارج از خانه کسب کنیم که قطعا به تیم ما کمک خواهد کرد.
عبداللهی درباره درخشش جوانان استقلال عنوان کرد: جوان های ما واقعا خوب هستند و باید آهسته آهسته به آنها اعتماد کنیم تا به تیم اضافه شوند. امیدوارم بازیکنان از فرصتی که دارند استفاده کنند و روند رو به رشد خود را ادامه داده تا به تیم بیشتر کمک کنند.
مدیر فنی استقلال در پایان صحبت های خود افزود: در هر دو جام حتما مدعی هستیم و تمام تلاش ما همین موضوع است. کادرفنی خوب کار می کند و واقعا تمام وقت زحمت می کشند. هواداران بدانند که همه در باشگاه استقلال از مدیریت تا بازیکنان و عوامل تیم کار خود را به بهترین شکل انجام می دهند و می خواهیم در کنار یکدیگر فصل موفقی را داشته باشیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟