اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

چشمی: در تیم ملی رقابت وجود دارد

چشمی: در تیم ملی رقابت وجود دارد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۹:۱۶ - ۱۸، مهر، ۱۳۹۷

مدافع ملی‌پوش استقلال پیرامون شرایط تیم ملی ایران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، روزبه چشمی در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: از روز گذشته کل بازیکنان جمع شدند و امیدوارم تمرین خوبی داشته باشیم و به اهدافی که کادر فنی دارند برسیم. بازی‌های دوستانه به ما در راه جام ملت‌ها کمک می‌کند. ما یک فیفا دی دیگر را هم از دست می‌دهیم. هرچه بازی‌های دوستانه ما بیشتر باشد به ما کمک بیشتری می‌شود و بازی با بولیوی هم به ما کمک می‌کند.

او ادامه داد: رقابت در تمام خطوط تیم ملی وجود دارد. رقابت هم انگیزه بازیکنان را بیشتر و هم کار را سخت‌تر می‌کند. باید در همه پست‌ها تلاش کنیم تا نظر کادر فنی را جلب کنیم. اول موفقیت در جام ملت‌ها و قهرمانی مهم است و سپس بازی کردن بازیکنان.

چشمی در خصوص بازی‌های دوستانه رقیبان ایران هم اظهار کرد: تفاوت بین بازی‌های دوستانه ما و رقبا کاملا مشخص است اما فدراسیون هم دارد تلاش می‌کند. شرایط ما برای برگزاری بازی‌های دوستانه دشوار است. امیدوارم تلاش‌ها بیشتر شود تا هم بازی‌ها بیشتر شود و هم با تیم‌های قوی‌تری بازی کنیم. حداقل اگر نمی‌توانیم با تیم‌های درجه یک بازی کنیم، با تیم‌های درجه پایین‌تر بازی کنیم تا فیفا دی ها را از دست ندهیم. در کل باید با همین وضعیتی که هست بسازیم. این اردوها قطعا به ما کمک می‌کند که نتیجه بگیریم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

لدر

لیر

احمدابول پور

باسلام چشمی بهترینه