اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

فتحی: پشت شفر هستم تا تیم به اوج برسد

فتحی: پشت شفر هستم تا تیم به اوج برسد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۴:۳۲ - ۱۳، آبان، ۱۳۹۷

سرپرست باشگاه استقلال می گوید برای رسیدن این تیم به اوج از شفر حمایت خواهند کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در گفت و گو با فارس درباره موضوعات مختلفی صبت کرد که بخشی از صحبت های او در ادامه می آید:

*به بازیکنان استقلال گفتم همه توان‌تان را به کار بگیرید چون باید پاسخگوی هواداران باشیم. هوادارانی که هزاران کیلومتر برای تماشای یک بازی استقلال می‌آیند حقشان این نیست. روی سخنم با همه بازیکنان و حتی کادر فنی بوده است.

*به محل تمرین تیم استقلال رفتم تا به دنبال روحیه دادن به بازیکنان تیم باشم. حتی به بازیکنان استقلال گفتم همه توان‌تان را به کار بگیرید چون باید پاسخگوی هواداران باشیم

*از من سؤال پرسیدند که آیا بازیکنان در قبال کسر قراردادشان اعتراض کرده‌اند که من جواب دادم اصلاً این گونه نیست.

*کنار گذاشتن این دو بازیکن تصمیم سرمربی تیم است و او بعد از حضور من تصمیم گرفت که این دو بازیکن برای بازی با ماشین‌سازی کنار تیم نباشد. خود آقا شفر امروز در تبریز در نشست خبری حضور پیدا می‌کنند و اگر لازم باشد توضیح می‌دهند که چرا این بازیکنان در کنار تیم نیستند.

*من از هواداران استقلال معذرت می‌خواهم می‌دانم آنها ناراحت هستند ولی چیزی که دیدم این است که بازیکنان و کادر فنی هم خیلی ناراحت هستند

*شک نکنید که تیم ما به روزهای اوجش برمی‌گردد و نتایج خوبی کسب خواهد کرد من این را به هواداران قول می‌دهم.

*ما تصمیم گرفتیم 20 درصد از قرارداد بازیکنان کسر شود ولی اگر نتایج مطلوب باشد 10 درصد از این جریمه تعلیق خواهد شد

*من هم پشت شفر هستم تا تیم را به اوج برسانیم.

*بازی با پدیده قرار است یک روز قبل از بازی پرسپولیس برگزار شود و ما هم با توجه به کیفیت چمن ورزشگاه تختی حاضر نیستیم در آن زمین بازی کنیم. ضمن آنکه هر لحظه ممکن است بازیکنان در آن زمین مصدوم شوند. به خاطر همین درخواست تعویق بازی را دادیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟