اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

مصطفی اردستانی : استقلال به روزهای آرمانی خود خواهد رسید

مصطفی  اردستانی : استقلال به روزهای آرمانی خود خواهد رسید

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۴:۳۷ - ۱۱، آذر، ۱۳۹۷

پیش کسوت استقلال معتقد است که این تیم ترکیب اصلی خود را پیدا کرده و روزهای خوب آبی ها در پیش است.

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه روند صعودی تیم استقلال را باید بفال نیک گرفت ، گفت : بازی با حساب و کتاب اخیر استقلال مایه امیدواری شد و نشان داد که وینفرد شفر به ترکیب دلخواه رسیده و با اعتماد به جوانان آتیه دار و بی ادعا می توان همچنان روی نوارموفقیت حرکت کرد.

مصطفی اردستانی که با سایت خبری باشگاه استقلال گفت وگو می کرد ، افزود: استقلال دردو بازی اخیر فعل خواستن را بخوبی صرف کرد که ماحصل این همت و تلاش کسب شش امتیاز بود. اما در بازی با صنعت نفت ، استقلال بانشاط تر از همیشه نشان داد و بنده از عملکرد بچه ها لذت بردم .

وی اضافه کرد: تلاش بازیکنان در این دیدار قابل تحسین است اما مردان خط میانی فوق العاده بودند و در کارهای دفاعی و هجومی عصای دست شفر شدند و به باور بنده علی کریمی ، فرشید باقری ، وریا غفوری ، طارق همام و در یک خط جلوتر فرشید اسماعیلی و روح الله باقری با هم هماهنگ بودند و اصل حمایت بخوبی رعایت می شد.ضمن اینکه فرشادمحمدی مهر و میلاد زکی پور در کارهای طولی عملکرد خوبی داشتند .

این پیشکسوت در ادامه گفت : در وقت دوم هم با آمدن صیاد منش اشتهای استقلال مضاعف شد و واقعا این مهاجم جوان سنگ تمام گذاشت و ثابت کرد که در فوتبال نباید تنها به نامها توجه داشت . من به این جوانان انرژیک امیدوار هستم و امیدوارم که موفقیت اخیر استقلال بتواند ضریب اعتماد بنفس بازیکنان را دوچندان کند .

اردستانی درپایان تصریح کرد : این مساله مهم را نیز اضافه کنم که حمایت یکپارچه هواداران استقلال درپیروزیهای اخیر نقش اساسی داشته و من مطمئنم اگر خانواده استقلال  بدون توجه به حاشیه و تنش های رایج ، به پیش برود این تیم به روزهای خوب وآرمانی خود نزدیک خواهد شد . امیدوارم که مسوولان ذیربط توجه بیشتری به این تیم ریشه دار داشته باشند و دست مدیریت را بگیرند تا انشاالله استقلال بتواند چهره واقعی خود را به نمایش بگذارد و انتظارات میلیونها طرفدار را برآورده کند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟