اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

طاهری: پیشرفت استقلال در سبک بازی و نتایج تیم مشخص است

طاهری: پیشرفت استقلال در سبک بازی و نتایج تیم مشخص است

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۵:۲۹ - ۱۳، آذر، ۱۳۹۷

مربی تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان برای کسب سه امتیاز به مصاف سپیدرود خواهند رفت.

بیژن طاهری مربی تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه درباره شرایط آبی پوشان بعد از برد برابر نفت آبادان گفت: بعد از تعطیلات لیگ بهتر شدیم و این موضوع در سبک بازی و نتایج تیم مشخص است. در فرصت تعطیلات تمرینات خوبی داشتیم و به بازیکنان فشار خوبی وارد شد و ملی پوشان ما نیز همگی خوب تمرین کردند و نتیجه این موضوع را می بینیم.
وی در ادامه درباره پیروزی برابر نفت آبادان اضافه کرد: قدرت استقلال باعث شد تا نفت آبادان شکست بخورد. حریف ما تیم بسیار خوبی بود و پیش از این دیدار نیز تنها دو شکست در لیگ داشت اما تیم ما بسیار خوب بازی کرد و همگی وظایف خود را به خوبی انجام دادند. بازیکنان ما شرایط را به خوبی درک کردند و این موضوع در سبک بازی استقلال مشخص است.

طاهری در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: ابتدای فصل گفتیم که تیم زمان می خواهد و الان صحت صحبت های کادرفنی مشخص می شود. ما تیم اصلی خود را از دست دادیم اما جانشین های خوبی جذب کردیم که برای هماهنگی، به زمان نیاز داشتند. بازیکنان جانشین استقلال چهره های شایسته ای هستند و حالا با گذشت زمان همه به حرف های ما رسیدند. اکنون نیز به شما می گویم در نیم فصل دوم تیم تقویت می شویم، مصدومان اضافه می شوند و هماهنگ تر خواهیم بود تا هواداران از نمایش های تیم لذت ببرند.

طاهری در ادامه درباره دیدار با سپیدرود در چمن مصنوعی اضافه کرد: در اهواز با باران شدید خوب بازی کردیم زیرا زمین صاف و هموار بود. حالا باید به رشت برویم و در چمن مصنوعی بازی می کنیم اما عزم ما برای کسب 3 امتیاز جزم شده است. ما قبل از تعطیلات هر 12 امتیاز 4 مسابقه را هدف گذاری کردیم و در این راه گام بر می داریم.

مربی تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت های خود بیان کرد: سپیدرود بعد از حضور علی کریمی متحول شده و خیلی با برنامه تر از گذشته بازی می کند. هواداران خوبی دارند و تیم آنها با تمام وجود به زمین می رود که این موضوع کار ما را خیلی سخت می کند. ما هر سه امتیاز این مسابقه را می خواهیم و برای این موضوع به رشت سفر می کنیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟