اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

باشگاه استقلال خواستار عذرخواهی رسمی صدا و سیما شد

باشگاه استقلال خواستار عذرخواهی رسمی صدا و سیما شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۷:۳۶ - ۱۴، آذر، ۱۳۹۷

باشگاه استقلال نسبت به عدم درج کلمه ایران بعد از نام استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، متاسفانه برای دومین مرتبه، رسانه ملی به جای استفاده از نام ایران برای تیم استقلال به نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، این باشگاه را استقلال تهران نامیده است.
با توجه به اینکه چنین اشتباهی پیش از این تکرار شده و باشگاه استقلال نیز مراتب اعتراض خود را بیان کرده بود و این موضوع مجددا از سوی رسانه ملی! انجام شده است، باشگاه استقلال ضمن اعلام اعتراض شدید خود به مدیران و مسئولان رسانه ملی، خواستار عذرخواهی رسمی از باشگاه استقلال و هواداران این باشگاه می باشد.
ضمن اینکه با اعلام امیرحسین فتحی سرپرست این باشگاه تا زمانیکه عذرخواهی رسمی تلویزیون از باشگاه استقلال و هواداران انجام نشود، هیچکدام از اعضای باشگاه استقلال هیچگونه مصاحبه ای با هیچ یک از شبکه های تلویزیونی نخواهند داشت. باشگاه استقلال همواره نشان داده جهت حفظ حق و حقوق خود و هوادارانش از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد، پیش از این و در اهواز نیز میکروفون شبکه خبر را از کنفرانس مطبوعاتی وینفرد شفر خارج کرد و حالا هم تا انجام عذر خواهی رسمی مسئولان تلویزیون، هیچ کدام از شبکه های تلویزیونی اجازه حضور در کنفرانس های خبری قبل و بعد از مسابقه سرمربی آبی پوشان را نخواهند داشت.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

مهدی البرزپور . استقلال آبی ترین عشق جهان

ممنون از آقای فتحی اگه ایستادگی نشان دهند در برابر این همه نابرابری

ناصر کوهستانی

سلام هزار ماشاءالله خیلی خیلی ممنون از شما

جعفرخادمی

آفرین

علی

واقعا جای تأسف داره همان طور که برا ذوب آهن هم همین کار را کردن

حسن

سلام، با این کار صدا و سیمای میلی نشون داد که واقعا طرفدار کدوم تیم، بنظر من مثل باشگاه ذوب آهن اصلا نباید اجازه ورود دوربین‌ها ی صداوسیما به بازی های استقلال رو بدن