اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

آمادگی کامل استقلالی‌ها برای کسب سه امتیاز بازی با سپیدرود

آمادگی کامل استقلالی‌ها برای کسب سه امتیاز بازی با سپیدرود

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۹:۵۹ - ۱۵، آذر، ۱۳۹۷

استقلال درحالی مهمان سپیدرود رشت است که شاگردان شفر تنها به شکست حریفشان فکر می‌کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، درچارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال به مصاف هم می‌روند.

تیم استقلال بعد از دو برد مقابل استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان به هماهنگی و نظم تاکتیکی مد نظرش دست یافته و شکل خود را پیدا کرده است. شاگردان شفر به همین منظور تنها برای سه امتیاز این مصاف گام به میدان می‌گذارند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا سومین پیروزی پیاپی خود را بدست آورند تا جایگاهشان در جدول را بهبود ببخشند.

با اعلام سازمان لیگ استقلالی‌ها در این دیدار محرومی ندارند و خوشبختانه فرشید باقری هم با اعلام دکتر نوروزی می‌تواند در مصاف با سپیدرود به میدان برود و این بازیکن در صورت صلاحدید کادرفنی می‌تواند در این دیدار به استقلال کمک کند.

استقلالی‌ها در طول هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و با آنالیز دقیقی که از سپیدرود رشت داشته‌اند، انتظار می‌رود که این تیم را در رشت شکست دهند.

هرچند که کار استقلالی‌ها در این دیدار به هیچ وجه ساده نیست. تیم سپیدرود رشت با هدایت علی کریمی و علیرضا امامی‌فر متفاوت‌تر از ابتدای فصل ظاهر شده و در چهار بازی اخیرش موفق شده 7 امتیاز کسب کند و تیم‌های خوبی مثل پارس جنوبی‌جم و فولاد را شکست دهد. با این‌حال عزم شاگردان شفر روی برد در این دیدار است.

دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال با قضاوت حسین زرگر و در ورزشگاه سردار جنگل شهر رشت و در روز جمعه ساعت 15 برگزار می‌شود.

 

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟