اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

گل باران سپیدرود در شهر باران

گل باران سپیدرود در شهر باران

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۶:۵۴ - ۱۶، آذر، ۱۳۹۷

استقلال موفق شد با پنج گل از سد میزبانش بگذرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری پنج بر صفر شاگردان شفر به پایان رسید.

در این دیدار از همان ابتدا استقلال مالک بر توپ و میدان بود. شاگردان شفر توسط فرشید باقری با یک شوت مهارنشدنی در دقیقه 12 پیش افتادند و در ادامه و در دقیقه 33 بار دیگر شوت عالی فرشید باقری از پشت محوطه جریمه سپیدرود باعث شد تا استقلال به گل برسد و نیمه اول با برتری دو بر صفر استقلال به پایان برسد.

در نیمه دوم بازهم استقلال بر بازی مسلط بود و شاگردان شفر در دقیقه 57 روی پاس طارق همام و شوت جابر انصاری به گل سوم رسیدند و در دقیقه 59 نفوذ فرشید باقری با اشتباه مدافع سپیدرود همراه شد و این بازیکن به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد تا بازی چهار بر صفر شود.

با این‌حال این پایان کار نبود و رضا آذری در دقیقه 74 روی پاس در عرض وریا غفوری گل پنجم را به ثمر رساند.

بعد از این گل تیم سپیدرود دو موقعیت خوب داشت که سید حسین حسینی با واکنش‌های به موقع مانع از گلزنی حریف شد. تیم استقلال هم فرصت‌های نصفه و نیمه‌ای داشت ولی نتوانست تعداد گل‌هایش را افزایش دهد تا بازی با برتری پنج بر صفر استقلال به پایان برسد.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، روزبه چشمی، علی کریمی، فرشید باقری (رضا آذری، دقیقه 63)، فرشید اسماعیلی، همام طارق، جابر انصاری (اللهیار صیادمنش، دقیقه 75) و روح‌الله باقری (مرتضی تبریزی، دقیقه 64).

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟