اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

گزارشی از مراسم قهرمانی تیم امید استقلال

گزارشی از مراسم قهرمانی تیم امید استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۱:۰۶ - ۲۲، دی، ۱۳۹۷

مراسم قهرمانی تیم امید استقلال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال امیدهای استقلال در لیگ پایه با حضور بازیکنان، اعضای کادرفنی، اعضای مدیریتی باشگاه استقلال و پیشکسوتان این باشگاه برگزار شد.

با اعلام هادی مباشری، بازیکنان تیم امید استقلال به عنوان پاداش قهرمانی، راهی شهر مقدس مشهد خواهند شد؛ همچنین بازیکنان در جریان مراسم امشب پاداشی از سوی باشگاه و حامیان مالی دریافت کردند.

در مراسم جشن قهرمانی تیم امید استقلال،‌ابتدا هادی مباشری معاون اجرائی باشگاه استقلال صحبت کرد و ضمن خوش آمدگویی به پیشکسوتان، بازیکنان و همه حاضرین گفت: حضور پیشکسوتان باعث دلگرمی همه ما است.

او افزود: این مراسم ها باعث دلگرمی و نزدیک شدن هرچه بیشتر افراد داخل باشگاه می شود. ما اینجا میزبان بزرگان و پیشکسوتان باشگاه استقلال هستند. آن‌ها قدم رنجه کردند و در اینجا حاضر شدند. به بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم امید هم تبریک می گویم که با همدلی و تلاش توانستند قهرمان شوند. وظیفه خود می دانم که از همه شما عزیزان تشکر کنم.

پس از این صحبت‌های مباشری، با درخواست او، حاضران در مراسم به افتخار پیشکسوتان باشگاه استقلال دست زدند.

مباشری در پایان اضافه کرد: امیدوارم که این امیدها یک روز جا پای پیشکسوتان بگذاریم. ما در این مدتی که حاضر بودیم، تلاش زیادی کردیم. می‌دانم کاستی‌هایی بوده ولی امیدوارم با کمک خدا و حمایت پیشکسوتان و حامیان مالی بتوانیم به موفقیت برسیم.

او همچنین به طور جداگانه از آقایان سعیدی و عبدیان نیز تشکر کرد.

دراین مراسم یک تابلو فرش هدیه ای از طرف مجموعه آکادمی استقلال و تیمهای پایه به رسم یادبود به امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال اهدا شد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟