اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

پیروزی استقلال برابر سپاهان با سوپر گل پاتوسی در آخرین لحظه

پیروزی استقلال برابر سپاهان با سوپر گل پاتوسی در آخرین لحظه

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۰:۰۶ - ۲۳، فروردین، ۱۳۹۸

مصاف تیم‌های سپاهان و استقلال با برتری یک گله آبی‌ها به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال در چارچوب هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری یک بر صفر شاگردان شفر به پایان رسید.

استقلال نیمه اول را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم فرصت‌های خوبی هم برای گلزنی داشتند از جمله شوت ایسما که نیازمند در دقیقه هفتم آن را در آغوش گرفت. در ادامه سپاهان کمی جلو آمد و درخشش حسینی مانع از گلزنی این تیم شد.

در نیمه دوم بازی آرام دنبال می‌شد تا اینکه منشا در دقیقه 74 با یک شوت تلاش کرد دروازه سپاهان را باز کند ولی باز هم نیازمند با واکنشی به موقع مانع از گلزنی آبی‌ها شد. در سوی دیگر میدان هم سپاهان در ضد حملات خطرناک بود و ضربه سر شهباززاده در دقیقه 80 از جمله فرصت‌های این تیم بود که راهی اوت شد.

در اواخر بازی فشار استقلال بیشتر شد و تبریزی در دقیقه 4+90 می‌توانست برای استقلال گل بزند ولی نیازمند با واکنشی دیدنی مانع از این اتفاق شد. اما این پایان کار نبود و این بار کار خوب تبریزی و منشا با دریبل دو بازیکن توسط پاتوسی همراه بود تا شوت دیدنی او استقلال را به پیروزی برساند.

گفتنی است که استقلال در دقیقه 87 توسط علی کریمی یک گل زد که داور آن را مردود اعلام کرد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، خسرو حیدری (58- آرمین سهرابیان)، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، امید نورافکن، داریوش شجاعیان، پاتوسی، فرشید اسماعیلی (71- تبریزی) و ایسما (61- منشا).

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟