اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

شکست استقلال مقابل الهلال

شکست استقلال مقابل الهلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۱:۴۴ - ۰۳، اردیبهشت، ۱۳۹۸

تیم فوتبال استقلال با یک گل مغلوب الهلال شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مصاف تیم‌های الهلال و استقلال در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ابوظبی برگزار شد و در نهایت تیم الهلال با تک گل جووینکو در دقیقه 51 پیروز این میدان شد.

در این بازی تیم الهلال کار را تهاجمی آغاز کرد و چند فرصت خوب هم به دست آورد ولی درخشش حسینی و مدافعان استقلال مانع از گلزنی حریف شد. در این میان شاگردان شفر هم چندین فرصت خوب را از دست دادند از جمله فرصت خوبی که منشا بدست آورد ولی توپ را در مصاف تک به تک با دورازه‌بان الهلال از دست داد.

در نیمه دوم الهلال روی شوت جووینکو در دقیقه 51 به گل رسید و بعد از این گل تیم استقلال یک پارچه حمله شد ولی فرصت‌های خوبی که نصیب بازیکنان این تیم شد، در نهایت منجر به گلی نشد. از جمله این فرصت‌ها می توان به فرصتی که نورافکن به دست آورد و یا شوت علی کریمی که به تیرک دروازه الهلال برخورد کرد اشاره کرد.

بهترین فرصت استقلال در این دیدار را ایسما از دست داد و توپ را در مصافی تک به تک به دروازه‌بان الهلال به او کوبید و در نهایت یک کرنر نصیب آبی‌ها شد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، خسرو حیدری (وریا غفوری 63)، محمد دانشگر (کارت زرد)، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، روزبه چشمی(ایسما 76)، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان (کارت زرد) (تعویض: مهدی قائدی 56) و گادوین منشأ (کارت زرد).

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟