اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

منتظری: تاریک ترین روز فوتبال ایران رقم خورد

منتظری: تاریک ترین روز فوتبال ایران رقم خورد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۰:۳۳ - ۲۲، اردیبهشت، ۱۳۹۸

مدافع تیم فوتبال استقلال می گوید شنبه شب تاریک ترین شب فوتبال ایران بود.

به گزارش  سایت رسمی باشگاه استقلال، پژمان منتظری مدافع تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی در دیدار با نفت آبادان گفت: امروز اتفاقاتی رخ افتاد که می توان گفت با اختلاف تاریک ترین روز فوتبال ایران بود و نمی دانم درباره چه کسی صحبت کنم و باید به چه کسی اعتراض کرد. اتفاقات امروز هیچ جای توجیه نداشت و به راحتی حق میلیونی ها استقلالی را خوردند. کاری ندارم که تیم می توانست قهرمان شود یا نه اما امروز اتفاقی رخ داد که داور نمی توانست اشتباه کند. امروز کمک داور و داور پشت دروازه داشتیم و حتی صحنه نزدیک به اوت هم نبود که بگوییم داور در50-50 این اشتباه را کرده است. متاسفانه امروز اتفاقی رخ داد که تا سال ها می توان درباره آن صحبت کرد.

 

وی ادامه داد: متاسفانه ما امسال مشکلات زیادی داشتیم و به اندازه کافی دل هواداران را خون کردیم ولی قرار نیست افراد دیگری از بیرون این بلا را سر هواداران بیاورند. این تیم قوی تر می شود و قوی تر بر می کردد و تمام کسانی که حق هواداران را خوردند باید جوابگو باشند.

منتظری در ادامه تصریح کرد: متاسفانه شما دراین فصل دیدید که ما دو مرتبه شانس نزدیک شدن داشتیم؛ بازی با پدیده می توانستیم زمانیکه روی غلطک افتاده بودیم نتیجه کسب کنیم اما با اشتباه آن دیدار ما را از کورس بیرون انداختند. امروز نیز کور سوی امید داشتیم اما شاهد فوتبال کثیف بودیم. یک بازیکن یک کاری می کند یا یک دنبال تتو هستند و 60 کمیته تشکیل می دهند و بازیکنان را احضار می کنند اما الان چه کسی پاسخگوی هواداران است؟ بعد از بازی حالا می گردند و من را احضار می کنند ولی من حرف خود را می زنم. من در این چند سال مسائل زیادی را در استقلال دیدم. 4 سال در قطر بودم و خیلی مسائل به گوش من رسید اما حرف نزدم و خودم را نمی بخشم. مدت های زیادی است که شب ها به این موضوعات فکر می کنم و شرمنده ام که چرا حرف نزدم. کار به اینجا رسید و خودم را نمی بخشم اما امروز یک اتفاق غیر فوتبالی رخ داد تا مجددا شرمنده شویم. امیدوارم فصل را تمام کنیم تا آنهایی که می خواهند به خواسته خود برسند. روی صحبت من با خانواده استقلال نیست. امیدوارم امشب با خودشان خلوت کنند و فردا شاهد چند استعفا باشیم که البته به درد استقلال نمی خورد.

 

منتظری در ادامه درباره تغییرات سرمربی و حضور مجیدی اضافه کرد: مجیدی باید چه می کرد؟ 20 موقعیت داشتیم و مانند خیلی دیدارهای دیگر تبدیل به گل نشد. این یک موضوع جداگانه است و به من مربوط نمی شود و اجازه بدهید افراد دیگر جوابگو باشند.

 

او درباره اخراج مجیدی از کنار خط گفت: نبود سرمربی کنار خط ضربه می زند و شاید بازی بعد هم ضربه بزند. دیدید که به بازیکنان استقلال به آسانی کارت می دهند. من مخالف کارت گرفتن با اعتراض هستم و بارها به بازیکنان گفتم اما داور به راحتی به بازیکنان ما کارت می دهد و کسی نیست حق از بازیکنان دفاع کند. امروز کار به سرمربی رسید و مرتبه اول نیست.

منتظری در پایان در واکنش به این موضوع که استقلال چرا گل زودهنگام دریافت می کند، بیان کرد: این یک مقوله فنی است که باید درباره آن صحبت کنیم و اکنون وقت نمی شود. مطمئنا ما نباید گل زودهنگام دریافت می کردیم اما این اتفاق رخ داد. شما برابر یک تیمی بازی می کند که میلیاردها خرج می کند. بازی با الدحیل ما می دانستیم که آنها موقعیت خلق می کنند. استفاده از موقعیت ها حرف اول را می زند و در فوتبال دنیا بهترین خطوط دفاعی نیز گل های زیادی دریافت می کنند. لیورپول و بارسلونا گل های زیادی دریافت کردند ولی استقلال می توانست برد پر گلی را کسب کند. من درباره ضعف خط حمله صحبت نکردم زیرا ما یک ساختار هجومی داریم. من امروز می خواستم درباره مسابقه صحبت کنم و امیدارم این حق خوری ها به پایان برسد. امروز تاریک ترین روز فوتبالی بود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟